Manažér projektov v oblasti IT (Public projektov)

SAPTA, a.s.

Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fixná časť + podiel zo zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Základnou náplňou práce je komplexné riadenie projektového cyklu prideleného IT projektu v oblasti štátnej správy od analýzy dopytu, prípravy ponuky až po uzatvorenie zmluvy a následnú realizáciu.

Úlohy a zodpovednosti:
- analýza dopytu a manažment portfólia pridelených projektov
- analýza, výber a koordinácia subdodávateľov pre daný projekt
- príprava, kontrola a odovzdanie technickej a cenovej časti ponuky
- kontrola a realizácia projektu
- efektívne riadenie zdrojov alokovaných na projekt, zabezpečenie profitability
- kontrola dodržiavania výkonu subdodávok, manažment portfólia subdodávateľov

Obchodná činnosť nie je náplňou práce pre túto pozíciu.

- nadštandardné platové ohodnotenie
- bonusová zložka mzdy, podiely na zisku z projektov
- vysoká miera samostatného rozhodovania
- priama komunikácia s vedením spoločnosti
- možnosť vybudovania si vlastného projektového tímu
- možnosť kariérneho rastu
- úzky, mladý, príjemný a dynamický pracovný kolektív

Informácie o výberovom konaní

Žiadame zaslať:
1. životopis
2. popis min. 5 referečných projektov
3. predstava finančného ohodnotenia

Kontaktovať budeme IBA uchádzačov, ktorí
- odošlú všetky požadované dokumenty A
- postúpia do druhého kola.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, manažment

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax v oblasti riadenia IT projektov min. 3 roky
- skúsenosti s riadením public projektov výhodou
- systematickosť, procesnosť
- schopnosť plánovať a riadiť
- schopnosť efektívnej práce
- schopnosť samostatne sa rozhodovať na základe faktov a vstupných informácií
- orientácia na dosahovanie cieľov, schopnosť doťahovania projektov do úspešného konca
- rýchle a výkonné vykonávanie administratívnej práce
- vyjednávacia zručnosť
- prezentačná zručnosť

SAPTA, a.s. zapína moderný svet svojim klientom v najrôznejších oblastiach informačných technológií. Zjednodušuje tým ich biznis a skvalitňuje ich služby pre koncových zákazníkov. Svoje produkty a riešenia poskytuje súkromnému aj štátnemu sektoru. V SAPTA kladieme najväčší dôraz na „business continuity“, teda na efektívne nastavenie systému, ktoré predchádza respektíve minimalizuje šancu výpadku technológií. Chránime tým biznis našich klientov pred nepríjemnými situáciami s priamymi finančnými dopadmi.

Spoločnosť SAPTA je držiteľom certifikátov ISO 9001, ISO 14001, OSAS 18001 a ISO 27001.
ID: 2884691  Dátum zverejnenia: 4.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixná časť + podiel zo zisku