Asistent/Office manager

SAPREM s.r.o.

Miesto práce
Železničná 156, Rovinka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou, ideálne 1.7.2023
1 150 EUR/mesiacbude upresnené na osobnom pohovore, veľmi záleží na rozsahu práce, skúsenosti vieme oceniť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme čisto slovenská spoločnosť, ktorá sa sťahuje do nových vlastných priestorov v ROVINKE pri Bratislave. Ako jediný Slovenský výrobca svetlovodov od roku 2008 zvyšujeme svoj kredit a pôsobenie nielen na Slovensku , ale aj v okolitých krajinách. Kvalitné zázemie vo firme je podstatné na dosahovanie našich cieľov, a preto na pozíciu Office manager potrebujeme zodpovedného človeka, ktorý sa bude starať o chod kancelárie v našej spoločnosti. Stereotyp a nuda je pre nás neznámy pojem - záber je veľmi široký - od podpory konateľa v bežných denných povinnostiach, až po budovanie vzťahov so zákazníkmi. Hľadáme dynamickú osobu, ktorá problém identifikuje a samoststne vyrieši.
- evidencia a správa objednávok
- práca s CRM spoločnosti , evidencia zákazníkov
- evidencia, vystavovanie a správa faktúr , vystavovanie faktúr a kontrola splatnosti
- evidencia došlých faktúr
- zodpovednosť za dodanie podkladov pre účtovníka
- bežná administratíva /pošta, vybavovanie korešpondencie/
- komunikácia so zahraničnými dodávateľmi v AJ
- zabezpečovanie plynulého chodu kancelárie
- komunikácia s našimi odberateľmi pri opakovaných požiadavkách
- zákaznícky servis
- pravá ruka riaditeľa spoločnosti

Samostatná práca s vlastnou zodpovednosťou. Pevný pracovný čas . Možnosť skráteného úväzku (max na 7 hod).
Vzdelanie ? Nevzdelaní ľudia nie sú prínosom, preto preferujeme školenia podľa potreby. Samozrejmosťou je úvodné zaškolenie a pomoc všetkých členov nášho teamu.
PC a telefón aj na súkromné použitie je u nás štandardom. Vzhľadom na nové pôsobisko v technickej zóne Rovinky po skúšobnej dobe aj služobné vozidlo. Výhody malej spoločnosti - osobný kontakt, malý zohratý tým, vlastný názor a nápady nezapadnú niekde v štruktúre, ale práve naopak riešia sa ...

Prečítame každý životopis, ktorý príde. Ale odpovieme uchádzačom, ktorí vyhovujú nášmu profilu . Ďakujeme za pochopenie.

Termín nástupu je pre nás podstatný. Čím skôr nastúpite tým viac informácií o chode sa od terajšej asistentky dozviete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Práca s PC v štandardných programoch Word Excel a pod. AJ na komunikatívnej úrovni je potrebný, nakoľko komunikujeme s dodávateľmi z Nemecka, Anglicka a Španielska. Zodpovednosť a samostatnosť je v našej spoločnosti cenená. Pracujeme s technickými produktami, preto mať vzťah k technike je výhodou, nie však podmienkou. Práca zastrešuje široké spektrum činností vo firme . Monotónnosť u nás nenájdete.

Obchodná a výrobná spoločnosť zaoberajúca sa predajom v dvoch divíziách
Divízia strecha:
Sme jediný slovenský výrobca svetlovodov . Pod značkou SUNWAY vyrábame svetlovody od roku 2008. Výroba, predaj a montáž svetlovodov je našou hlavnou činnosťou.
Viac informácií nájdete na stránkach
www.sunway.sk
Divízia voda:
distribúcia bezpečnostných spŕch, tlačných armatúr a úprav vody .
www.saprem.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3587373  Dátum zverejnenia: 18.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac