Manažér/ka fundraisingu

Saplinq, o.z.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.12.2020
500 - 1 000 EUR/mesiacRozsah práce cca 50 hodín mesačne s možnosťou navýšenia na 100 hodín mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto jedinečná pozícia poskytuje príležitosť vykonávať zmysluplnú prácu pri budovaní a posilňovaní hnutia za práva LGBT+ ľudí na Slovensku, ako aj pri presadzovaní ľudských a občianskych práv vo všeobecnosti. Podpora získavaná od individuálnych darcov/kýň pre projekty realizované našim občianskym združením Saplinq priamo prispieva k budovaniu spravodlivejšej a inkluzívnejšej spoločnosti.

Predpokladaná náplň práce:
- správa databázy individuálnych darcov/kýň organizácie
- komunikácia a rozvíjanie vzťahov s existujúcimi individuálnymi darcami/kyňami prostredníctvom emailu, e-mailových newslettrov, komunikácie na sociálnych sieťach a podobne
- fundraising / získavanie nových individuálnych darcov/kýň v online a offline prostredí (napríklad kampaň k 2 resp. 3% z dane, rôzne online kampane na sociálnych sieťach, direct marketing, telemarketing
- organizovanie podujatí pre potenciálnych a existujúcich individuálnych darcov/kyne
- administratívna činnosť

Pravidelné vzdelávanie a profesný rozvoj, členstvo v Klube fundraiserov Slovenského centra fundraisingu, pravidelná účasť na lokálnych a medzinárodných konferenciách fundraisingu, a.i.

Životopis spolu s motivačným listom a ukážkou svojej práce z relevantnej oblasti (napr. fundraising, práca s individuálnymi darcami/kyňami, členmi/kami vernostných programov či klubov, alebo predplatiteľmi/kami a podobne) pošlite na doleuvedený email.

Vybraní uchádzači/čky budú pozvaní na online pohovor, ktorý sa uskutoční medzi 9. a 20. novembrom 2020.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SalesForce (resp. iný CRM systém) - Základy
Facebook Ads - Základy
Google Ads - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Fundraiser

Počet rokov praxe

1

Kultivovaný písomný a verbálny prejav v slovenskom a anglickom jazyku
Záujem a základný prehľad v oblasti ľudských a občianskych práv na Slovensku a vo svete
Časová flexibilita a ochota príležitostne cestovať do Košíc
Vynikajúce organizačné schopnosti
Schopnosť samostatne riešiť problémy a výzvy
Dôslednosť
Vytrvalosť

Saplinq, o.z. je občianske združenie, ktoré sa od roku 2012 venuje presadzovaniu práv LGBT+ ľudí na Slovensku i v Európe. Jeho poslaním je vychovávať a vzdelávať nových lídrov/ky LGBT+ hnutia a prispievať k budovaniu komunít LGBT+ ľudí.
Saplinq organizuje PRIDE Košice - festival a sprievod za ľudské práva LGBT+ ľudí (nielen) na východnom Slovensku, prevádzkuje Komunitné a poradenské centrum pre LGBT+ ľudí v Košiciach - PRIZMA a každoročne realizuje viacero medzinárodných i lokálnych vzdelávacích aktivít. Venuje sa tiež práci s LGBT+ mládežou, je členskou organizáciou IGLYO, ILGA-Europe a EPOA.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3990316  Dátum zverejnenia: 23.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac