Lekár v odbore dermatovenerológia

SAPIENTIA, s.r.o.

Miesto práce
Daxnerovo námestie 5, 821 08 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
3 500 EUR/mesiacUvedená výška mzdy je ponukou pre atestovaného lekára. Mzda pre lekára bez atestácie v odbore závisí od praxe a skúsenosti, konečná výška mzdy bude uvedená na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka pre atestovaného lekára, prípadne lekára bez atestácie s praxou v odbore.

- Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej
kvalifikácie - špecializácia v odbore dermatovenerológia
- Samostatný výkon preventívnych, diagnostických a laboratórnych
liečebných činností.
- Indikovanie odberov biologického materiálu na laboratórne vyšetrenia
- Úzka spolupráca s inými odbornými lekármi
- Zaznamenávanie vyšetrovacieho a terapeutického postupu ako aj výsledkov laboratórnych vyšetrení do zdravotnej dokumentácie pacienta, vedenie záznamov o zdravotnom stave pacientov

- Nadštandardné finančné ohodnotenie, trvalý pracovný pomer
- Zamestnanecké benefity v podobe našich služieb a zliav na naše služby
- Postaráme sa o Váš neustály odborný rast, pomôžeme Vám zvládať rôzne odborne náročné situácie
- Moderné vybavenie
- Príjemný kolektív a vzájomná podpora

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zaslanie životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dermatovenerológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky

Spoločnosť SAPIENTIA, s.r.o. je prevádzkovateľom súkromných zdravotníckych zariadení Inštitút zdravia a krásy FRAIS a Centrum liečby bolesti - Pain Clinic. Od roku 2005 poskytujeme zdravotnú starostlivosť so zameraním na estetickú medicínu, laserovú dermatológiu, plastickú chirurgiu, liečbu bolesti, anestéziológiu a neurochirurgiu. Naším cieľom je uspokojenie potrieb najnáročnejších klientov, a to vďaka najmodernejšiemu prístrojovému vybaveniu, inovatívnym liečebným postupom a špičkovému tímu odborníkov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4775992  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac