Kozmetička / Pedikérka

SAPIENTIA, s.r.o.

Miesto práce
Daxnerovo námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiaczákladná mzda od 1100€ - 1300€ závisí od skúsenosti a praxe, + % odmena z mesačného obratu, bližšie informácie o konečnej výške mesačnej mzdy poskytneme na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletné kozmetické ošetrenia:
Komplexná hĺbková a povrchová starostlivosť o pleť zákazníkov (napr. Chemické Peelingy, Retinolové peelingy, Lash lifting ,Laminácia obočia, pleťové masáže, a iné)
Kompletné tvárové prístrojové ošetrenia (napr.Hydrafacial, Mikrodermabrázia)
Poskytovanie odborného poradenstva v oblasti starostlivosti o pleť a pokožku
Odborné poradenstvo pri predaji kozmetických výrobkov
Manikúra a mediciálna pedikúra (vrátane aplikácie gél laku)
Telové ošetrenia (napr. Lymfodrenáž, LPG endermologie, maderoterapia, telové masáže a iné)

Práca v príjemnom prostredí
Motivačný odmeňovací systém
Absolvovanie rôznych školení aj v zahraničí
Možnosť vzdelávať sa v oblasti kozmetiky a estetickej medicíny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

kozmetička / pedikérka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

min.1 rok

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť SAPIENTIA, s.r.o. je prevádzkovateľom súkromných zdravotníckych zariadení Inštitút zdravia a krásy FRAIS a Centrum liečby bolesti - Pain Clinic. Od roku 2005 poskytujeme zdravotnú starostlivosť so zameraním na estetickú medicínu, laserovú dermatológiu, plastickú chirurgiu, liečbu bolesti, anestéziológiu a neurochirurgiu. Naším cieľom je uspokojenie potrieb najnáročnejších klientov, a to vďaka najmodernejšiemu prístrojovému vybaveniu, inovatívnym liečebným postupom a špičkovému tímu odborníkov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4581757  Dátum zverejnenia: 18.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac