Zdravotná sestra - špecializácia v odbore anesteziológia

SAPIENTIA, s.r.o.

Miesto práce
Daxnerovo námestie 5, 821 08 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 700 EUR/mesiacMesačná mzda = základná mzda + príplatky + motivačná zložka Konečná výška mesačnej mzdy závisí od skúsenosti a praxe, bude upresnená na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• anestéziologická sestra na operačnej sále
• pracovná doba 40 h týždenne
• samostatná odborná práca spojená s poskytovaním komplexnej starostlivosti zameranej na sledovanie a monitorovanie fyziologických funkcií a prejavov pacienta na jeho celkový telesný a duševný stav s použitím zdravotníckych prístrojov a nástrojov pri anestéziologických výkonoch
• poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti v rozsahu jednodňovej zdravotnej starostlivosti - pooperačná starostlivosť
• kontrola plánu a dokumentácie pacientov
• asistencia lekárovi pri ambulantných a anestéziologických výkonoch ako aj pri starostlivosti o pacienta
• plnenie ďalších úloh, súvisiacich s prácou anestéziologickej sestry

• Náborový príspevok
• Stabilná práca v modernej poliklinike
• Moderné a nadštandardné vybavenie pracovného prostredia
• Príjemný a profesionálny kolektív

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť SAPIENTIA, s.r.o. je prevádzkovateľom súkromných zdravotníckych zariadení Inštitút zdravia a krásy FRAIS a Centrum liečby bolesti - Pain Clinic. Od roku 2005 poskytujeme zdravotnú starostlivosť so zameraním na estetickú medicínu, laserovú dermatológiu, plastickú chirurgiu, liečbu bolesti, anestéziológiu a neurochirurgiu. Naším cieľom je uspokojenie potrieb najnáročnejších klientov, a to vďaka najmodernejšiemu prístrojovému vybaveniu, inovatívnym liečebným postupom a špičkovému tímu odborníkov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4493408  Dátum zverejnenia: 3.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac