Operátor CNC

Sapa Profily a.s.

Miesto práce
Na Vartičke 7, Žiar nad Hronom
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva obsluhu CNC frézovacích strojov
Kontroluje kvalitu a presnosť výrobkov, robí záznamy v meracích protokoloch
Registruje svoju prácu do informačného systému
Spolupracuje pri analýze príčin nekvality, pri tvorbe plánu preventívnych opráv strojov a zariadení
Vykonáva autonómnu údržbu podľa predpísaných inštrukcií

Odmeňovanie podľa platnej Kolektívnej zmluvy (základný plat, osobné hodnotenie, 13 a 14. plat, dochádzkový bonus, príspevok na III. pilier, príplatky za zmennosť, bezplatné stravovanie a iné)

Svoju žiadosť so štrukturovaným životopisom zasielajte na uvedenú adresu spoločnosti, prípadne na e-mailovú adresu job.profiles.sk@sapagroup.com. V žiadosti je potrebné uviesť názov pozície a súhlas so spracovaním osobných údajov na základe zákona č. 122/2013 Z. z. O ochrane osobných údajov.
webová adresa: www.sapagroup.com

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.1.2018 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, iný technický smer

Vodičský preukaz

B

Vysoké pracovné nasadenie, flexibilita, zodpovednosť
Spôsobilosť na zdvíhacie zariadenia a motorový vozík - vítané
Práca v nepretržitom režime (2xráno, 2xnoc, 2xpoobede, 2x voľno)

Sapa Profily a.s. je slovenská spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom hliníkových profilov. Na Slovensku pôsobí od roku 1969 a počas tohto obdobia sa vyprofilovala na perspektívnu a modernú spoločnosť. Sapa Profily je členom medzinárodnej skupiny Hydro. Hydro je plne integrovaná hliníková spoločnosť. Zamestnáva 35 000 ľudí a pôsobí v 40 krajinách . Kombinuje lokálne odborné znalosti, celosvetové pôsobenie a jedinečné kapacity v oblasti výskumu a vývoja. Okrem výroby primárneho hliníka, valcovaných či lisovaných produktov a recyklácie, spoločnosť Hydro ťaží bauxit, vyrába oxid hlinitý a energiu, vďaka čomu je v rámci globálneho hliníkového priemyslu jedinou spoločnosťou s uhlom záberu 360°. Hydro pôsobí vo všetkých priemyselných segmentoch, ktoré používajú hliník a svojou predajnou a obchodnou činnosťou v hodnotovom reťazci obsluhuje viac ako 30 000 zákazníkov. Spoločnosť Hydro sídli v Nórsku a má viac ako storočné skúsenosti v oblasti obnoviteľných zdrojov energie, v technológiách a inováciách. Záväzkom spoločnosti je posilniť životaschopnosť svojich zákazníkov a komunít, ako aj vytváranie udržateľnej budúcnosti prostredníctvom inovatívnych hliníkových riešení.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Na Vartičke 7
965 01 Žiar nad Hronom

Kontakt

ID: 2599449   Dátum zverejnenia: 6.12.2017