Špecialista údržby

Sapa Profily a.s.

Miesto práce
Na Vartičke 7, Žiar nad Hronom
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za vyhradené technické zariadenia (VTZ) – ich bezpečnosť a technický stav (tlakové, plynové, elektrické a zvíhacie zariadenia).
Vypracováva zadania pre výberové konania na energetické zariadenia a VTZ
Zabezpečovanie pravidelných revízií / odborných prehliadok a odstraňovanie chýb VTZ
Plánovanie údržby , revízií a mesačných správ k VTZ
Príprava požadovanej dokumentácie - interných predpisov, výkon školení o odbornej spôsobilosti VTZ
Vypracováva potrebné inštrukcie a smernice, spravuje agendu podľa platnej legislatívy

Pružný pracovný čas - 37,5 hodiny týždenne
Atraktívne odmeňovanie - 13 a 14 plat, dochádzkový bonus, 100% príplatok za prácu vo sviatok
Doplnkové dôchodkové sporenie
Bezplatné stravovanie

Vhodní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor prípadne sa spojíme cez Skype.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.1.2018 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, Elektroenergetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Logické myslenie, flexibilita, samostatnosť, kreatívnosť
Tímový hráč, zodpovednosť, lojálnosť
Odborná spôsobilosť v elektrotechnike § 22

Sapa Profily a.s. je slovenská spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom hliníkových profilov. Na Slovensku pôsobí od roku 1969 a počas tohto obdobia sa vyprofilovala na perspektívnu a modernú spoločnosť. Sapa Profily je členom medzinárodnej skupiny Hydro. Hydro je plne integrovaná hliníková spoločnosť. Zamestnáva 35 000 ľudí a pôsobí v 40 krajinách . Kombinuje lokálne odborné znalosti, celosvetové pôsobenie a jedinečné kapacity v oblasti výskumu a vývoja. Okrem výroby primárneho hliníka, valcovaných či lisovaných produktov a recyklácie, spoločnosť Hydro ťaží bauxit, vyrába oxid hlinitý a energiu, vďaka čomu je v rámci globálneho hliníkového priemyslu jedinou spoločnosťou s uhlom záberu 360°. Hydro pôsobí vo všetkých priemyselných segmentoch, ktoré používajú hliník a svojou predajnou a obchodnou činnosťou v hodnotovom reťazci obsluhuje viac ako 30 000 zákazníkov. Spoločnosť Hydro sídli v Nórsku a má viac ako storočné skúsenosti v oblasti obnoviteľných zdrojov energie, v technológiách a inováciách. Záväzkom spoločnosti je posilniť životaschopnosť svojich zákazníkov a komunít, ako aj vytváranie udržateľnej budúcnosti prostredníctvom inovatívnych hliníkových riešení.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Na Vartičke 7
965 01 Žiar nad Hronom

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Danka Šimová
Tel.: +421 918 775 245
E-mail: poslať životopis
ID: 2557503   Dátum zverejnenia: 6.12.2017