Čašník/čašníčka

SANTUR s.r.o.

Miesto práce
Kollárova, Trnava
Termín nástupu
ihneď
700 - 750 EUR/mesiac700 eur v čistom nástupný plat plus tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha zákazníkov, práca s kasou, objednávanie a prevzatie tovaru, starostlivosť o prevádzku

pracuje sa 10 dní v mesiaci, smeny sú 2 dni od 06:00 do 21:00 a 4 dni je voľno

Informácie o výberovom konaní

v prípade záujmu kontaktovať na tel.číslo 0905 624 317
životopisy posielať na adresu [email protected]
Prevádzka sa nachádza na žel.stanici Trnava Bistro ALBATROS

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

komunikácia, samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, príjemné vystupovanie

Podnikanie v oblasti gastronómie a obchodu

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2994415  Dátum zverejnenia: 14.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 750 EUR/mesiac700 eur v čistom nástupný plat plus tringelty