Zubný asistent / Zdravotná sestra v zubnej ambulancii

Santa Apollonia s. r. o.

Miesto práce
Námestie oceliarov, Košice-Šaca
Termín nástupu
ihneď / dohodou
1 100 - 1 200 EUR/mesiacPlatené nadčasy: 10 Eur / hodina (Brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- asistencia zubnému lekárovi
- príprava ambulancie, dezinfekcia a sterilizácia nástrojov
- udržiavanie čistoty v ambulancii
- práca so zdravotnou dokumentáciou
- komunikácia s pacientmi

- moderne vybavená zubná ambulancia, príjemné pracovné prostredie
- príplatok za nadčasy
- transfer z pracoviska domov / príspevok na dopravu
- pracovné oblečenie
- zľava na zubné ošetrenie pre seba a rodinných príslušníkov

Súčasťou výberového konania je ústny pohovor na pracovisku, pred ktorým je potrebné zaslať životopis na našu e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubný asistent / zdravotná sestra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Internet - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka, ktorý má chuť pracovať, vzdelávať sa a pri výkone práce kladie dôraz na precíznosť. Praktické skúsenosti nie sú podmienkou, všetky potrebné informácie a pracovné postupy zaučíme.

Moderne vybavená, rozrastajúca sa zubná a čeľustno-ortopedická ambulancia Santa Apollonia v mestskej časti Košice - Šaca. Našim pacientom ponúkame komplexnú stomatologickú starostlivosť pomocou nadštandardného prístrojového vybavenia, preto vyžadujeme aj od každého člena tímu profesionálny prístup k práci.
ID: 4577973  Dátum zverejnenia: 14.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac