Administratívny pracovník

Sanom s.r.o.

Miesto práce
Nobelova 18, 831 02 Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme administratívneho pracovníka, ktorý má ľudský prístup k práci a má ochotu sa ďalej vzdelávať.

- práca s informačným systémom nemocnice,
- kontrola a nahrávanie procedúr do systému podľa rehabilitačného plánu a voľnej kapacity procedúr,
- plánovanie a časovanie procedúr jednotlivým pacientom,
- zodpovednosť za správu procedúr,
- komunikácia so zdravotníckym úsekom,
- komunikácia a pomoc pacientom.

- bezplatné stravovanie,
- bezplatné parkovanie v areáli nemocnice,
- moderné prostredie,
- osobnostný rast,
- stabilná práca v novej špecializovanej nemocnici zameranej na FBLR,

V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala zašlite prosím štruktúrovaný životopis na uvedenú adresu.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
Pri rozhodovaní starostlivo zvážime Vašu odbornú spôsobilosť, kvalifikáciu a skúsenosti pre inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

- time manažment, precíznosť, spoľahlivosť, empatia,
- motivácia, komunikácia, starostlivosť, zodpovednosť,
- samostatnosť, flexibilita, aktívny prístup,
- technická zdatnosť

Sanom s.r.o. je novo založená spoločnosť v Bratislave so zámerom poskytovania zdravotnej starostlivosti v oblasti liečebnej rehabilitácie.
Nemocnica Sanom predstavuje v podmienkach slovenského zdravotníctva prvú špecializovanú nemocnicu v oblasti FBLR a neurorehabilitácie spolu so širokým spektrom špecializovaných ambulancií.

Hľadáme pre našu nemocnicu profesionálnych ľudí s veľkým srdcom, ktorým ponúkame stabilnú prácu, zaujímavé profesionálne uplatnenie, možnosť osobného rastu, atraktívne ohodnotenie a iné zaujímavé benefity.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4374486  Dátum zverejnenia: 6.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac