Ekonomický námestník v špecializovanej nemocnici

Sanom s.r.o.

Miesto práce
Nobelova 18, 831 02 Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
3 500 EUR/mesiacUvedený plat je orientačný. Vaše skúsenosti radi oceníme aj vyššou mzdou pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečuje efektívnosť nákladov a dbá o rast spoločnosti,
• spoluzodpovedá za priebežné plnenie a dosahovanie stanoveného finančného plánu,
• spracovávanie rozpočtov podľa rozpočtových pravidiel, vyhodnocovanie plnenia rozpočtu,
• zodpovednosť za plnenie účtovných povinností, kontrola účtovných dát, príprava finančných reportov a finančných analýz, vypracovanie štatistík a iných výkazov ekonomického charakteru v koordinácii s hlavným účtovníkom,
• komunikácia s inštitúciami: banky, finančná správa, orgány verejnej správy, zdravotné poisťovne, sociálna poisťovňa,
• komunikácia s konateľmi, taktiež s ostatnými externými zdravotníckymi subjektami, odberateľmi a dodávateľmi,
• optimalizuje a kontroluje dodržiavanie definovaných procesov v rámci dennodenného chodu nemocnice,
• vykonáva dohľad nad chodom spoločnosti,
• vedie, vzdeláva a motivuje svojich podriadených,
• iné úlohy vyplývajúce z pozície ekonomického námestníka.

• stravovanie za jeden cent,
• 5 dní dovolenky nad rámec zákona,
• služobný mobil aj na súkromné účely,
• služobný notebook aj na súkromné účely,
• služobné auto aj na súkromné účely,
• pracovná zmluva na dobu neurčitú,
• príspevok na kartu MultiSport,
• možnosť vzdelávania,
• možnosť využitia veľkej telocvične pre všetkých zamestnancov nemocnice Sanom,
• možnosť využívania rehabilitácií pre zamestnancov a blízkych príbuzných,
• bezplatné parkovanie v areáli nemocnice,
• moderné prostredie.

V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala zašlite prosím štruktúrovaný životopis na uvedenú adresu.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
Pri rozhodovaní starostlivo zvážime Vašu odbornú spôsobilosť, kvalifikáciu a skúsenosti pre inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ II. Stupňa – v oblasti ekonómie a účtovníctva

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vítaná prax v zdravotníctve

riadenie a vedenie ľudí, organizácia a plánovanie, analytické myslenie so zmyslom pre detail, komunikatívnosť, prezentácia, schopnosť rozhodovať a strategicky myslieť, motivácia, zodpovednosť, flexibilita, aktívny prístup, schopnosť určiť priority, odolnosť voči stresu.

Ďalšie požiadavky a schopnosti:

• IT gramotnosť - znalosť práce s balíkom MS Office 365, výhoda znalosti práce v ekonomickom SW Pohoda, SW Olymp,
• odborné vedomosti - znalosť aktuálnej legislatívy v oblastí daní a účtovníctva,
• precíznosť, spoľahlivosť, empatia, schopnosť pracovať, dodržiavanie morálnych a etických hodnôt, lojalita,

SANOM je špecializovaná nemocnica v odbore fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie (FBLR). Je zameraná na zdravotnú starostlivosť v oblasti liečebnej rehabilitácie, pričom tento jedinečný projekt čerpá zo skúseností svojho zakladateľa Sanatoria Klimkovice, ktorý už desiatky rokov takúto starostlivosť zabezpečuje v Českej republike. SANOM predstavuje v podmienkach slovenského zdravotníctva novú špecializovanú nemocnicu v odbore FBLR a neurorehabilitácie spolu so širokým spektrom špecializovaných ambulancií. Poskytuje neurorehabilitačnú liečebnú starostlivosť s hospitalizáciou i ambulantnú liečbu. Nemocnica SANOM je vybavená najmodernejším robotickým prístrojovým vybavením, ktoré umožňuje aplikovanie inovatívnych, patentovo chránených liečebných postupov s vysokou efektivitou a s cieľom minimalizácie funkčných deficitov pohybového aparátu po cievnych mozgových príhodách, úrazoch, traumatickom poškodení mozgu a pooperačných komplikáciách.

Hľadáme pre našu nemocnicu profesionálnych ľudí s veľkým srdcom, ktorým ponúkame stabilnú prácu, zaujímavé profesionálne uplatnenie, možnosť osobného rastu, atraktívne ohodnotenie a iné zaujímavé benefity.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4319293  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac