Primár so špecializáciou FBLR pre nemocnicu Sanom

Sanom s.r.o.

Miesto práce
Nobelova 18, 831 02 Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
3 500 EUR/mesiacfinálna výška platbu závisí od vzdelania a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- schopnosť metodicky a odborne riadiť prácu lekárov v novej špecializovanej nemocnici so zameraním na FBLR a neurorehabilitáciu,
- efektívne manažovanie poskytovania zdravotnej starostlivosti,
- samostatnú prácu lekára s kvalifikáciou a zároveň zodpovednosť za odbornú úroveň poskytovanej zdravotnej starostlivosti,
- poskytovanie a zabezpečovanie komplexnej a konziliárnej zdravotnej starostlivosti v súlade s koncepciou daného odboru,
- zodpovednosť za dodržiavanie minimálnych požiadaviek na personálne zabezpečenie a materiálno-technické vybavenie pracoviska,
- ďalšie činnosti vyplývajúce z pozície primára úseku zdravotnej starostlivosti v rámci nemocnice

- služobné auto,
- stabilná práca v novej špec.nemocnici zameranej na FBLR,
- osobnostný rast,
- možnosť profesionálneho uplatnenia,
- moderné prostredie,
- parkovanie v rámci nemocnice,
- bezplatné stravovanie,
- garantom kvality a profesionality - Sanatória Klimkovice;

V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala zašlite prosím štruktúrovaný životopis na uvedenú adresu.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
Pri rozhodovaní starostlivo zvážime Vašu odbornú spôsobilosť, kvalifikáciu a skúsenosti pre inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

špecializácia v špecializačnom odbore FBLR, licencia typu C

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

- riadenie a vedenie ľudí, motivácia, komunikácia, starostlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, aktívny prístup , dodržiavanie pravidiel, schopnosť riešiť kritické situácie, schopnosť určiť priority;
- IT gramotnosť – praktická znalosť práce s PC, precíznosť, spoľahlivosť, empatia, schopnosť pracovať, dodržiavanie morálnych a etických hodnôt, morálna bezúhonnosť, lojalita;

SANOM je špecializovaná nemocnica v odbore fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie (FBLR). Je zameraná na zdravotnú starostlivosť v oblasti liečebnej rehabilitácie, pričom tento jedinečný projekt čerpá zo skúseností svojho zakladateľa Sanatoria Klimkovice, ktorý už desiatky rokov takúto starostlivosť zabezpečuje v Českej republike. SANOM predstavuje v podmienkach slovenského zdravotníctva novú špecializovanú nemocnicu v odbore FBLR a neurorehabilitácie spolu so širokým spektrom špecializovaných ambulancií. Poskytuje neurorehabilitačnú liečebnú starostlivosť s hospitalizáciou i ambulantnú liečbu. Nemocnica SANOM je vybavená najmodernejším robotickým prístrojovým vybavením, ktoré umožňuje aplikovanie inovatívnych, patentovo chránených liečebných postupov s vysokou efektivitou a s cieľom minimalizácie funkčných deficitov pohybového aparátu po cievnych mozgových príhodách, úrazoch, traumatickom poškodení mozgu a pooperačných komplikáciách.

Hľadáme pre našu nemocnicu profesionálnych ľudí s veľkým srdcom, ktorým ponúkame stabilnú prácu, zaujímavé profesionálne uplatnenie, možnosť osobného rastu, atraktívne ohodnotenie a iné zaujímavé benefity.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4034286  Dátum zverejnenia: 9.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac