Reagujte bez životopisu

Lekár so špecializáciou FBLR pre novú neurorehabilitačnú nemocnicu v Bratislave

Sanom s.r.o.

Miesto práce
Nobelova 18, 831 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.6.2021/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 550 EUR/mesiacfinálna výška platu bude závisieť od skúseností a znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Očakávame:
- poskytovanie a zabezpečovanie komplexnej, konziliárnej zdravotnej starostlivosti v súlade s koncepciou daného odboru Fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia,
- samostatné vykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti,
- ďalšie činnosti vyplývajúce z pozície lekára so špecializáciou na úseku zdravotnej starostlivosti

- stabilná práca v novej špecializovanej nemocnici zameranej na FBLR a neurorehabilitáciu,
- prácu v mladom kolektíve,
- osobnostný rast,
- možnosť profesionálneho uplatnenia,
- moderné prostredie,
- zaškolenie lekárov ako aj ostatného zdravotníckeho personálu – garantom kvality a profesionality - Sanatória Klimkovice.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2021 (ostáva ešte 92 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

špecializácia v špecializačnom odbore FBLR

- komunikácia, starostlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, aktívny prístup , dodržiavanie pravidiel, schopnosť riešiť kritické situácie, schopnosť určiť priority;
- IT gramotnosť – praktická znalosť práce s PC, precíznosť, spoľahlivosť, empatia, schopnosť pracovať, dodržiavanie morálnych a etických hodnôt, morálna bezúhonnosť, lojalita

Sanom s.r.o. je novo založená spoločnosť v Bratislave so zámerom poskytovania zdravotnej starostlivosti v oblasti liečebnej rehabilitácie.
Nemocnica Sanom predstavuje v podmienkach slovenského zdravotníctva prvú špecializovanú nemocnicu v oblasti FBLR a neurorehabilitácie spolu so širokým spektrom špecializovaných ambulancií.

Hľadáme pre našu nemocnicu profesionálnych ľudí s veľkým srdcom, ktorým ponúkame stabilnú prácu, zaujímavé profesionálne uplatnenie, možnosť osobného rastu, atraktívne ohodnotenie a iné zaujímavé benefity.
Predpokladaný termín otvorenia nemocnice Sanom - júl 2021.

Tomášikova 30
821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alžbeta Jurčiková
Tel.: +421905687579
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4034286  Dátum zverejnenia: 16.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 550 EUR/mesiac