Stáž v Sanofi

sanofi-aventis Pharma Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, internship, stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo je obsahom vzdelávacej stáže v Sanofi?

  • 3 mesačná neplatená vzdelávacia stáž (september - december 2018), počas ktorej prídeš do kontaktu s "reálnymi" manažérmi, v "reálnom" prostredí, v oblasti ktorá ťa bude baviť
  • prevedieme ťa oddeleniami farma-firmy a získaš možnosť zistiť, čo robia a čím sa zaoberajú
  • po ukončení vzdelávacej stáže budeš mať tiež možnosť zostať u nás pracovať na dohodu o brigádnickej práci študenta a pokračovať tak v získavaní zaujímavých pracovných skúseností

Čo môžeš získať stážou u nás?

  • priestor pre uplatnenie svojho potenciálu
  • „on the job“ tréning
  • 2 teambuildingové aktivity s ostatnými študentmi, ktorí budú na stáži spolu s tebou
  • možnosť zúčastniť sa firemných meetingov/eventov
  • vzdelávací kurz, ktorý ťa posunie v tvojom profesnom živote
  • ďalšie vzdelávacie benefity – prístup k firemnej knižnici (vrátane prístupu do platenej Harvard knižnice), online vzdelávacie kurzy, interné školenia, možnosť spolupráce na diplomovej práci
  • nových priateľov a kontakty

Oddelenia, na ktoré hľadáme stážistov a čo sa u nás môžeš naučiť?

  • Market Access - naučíte sa, ako funguje lieková politika a úhradový systém na Slovensku a taktiež základy Public Affairs a spolupráca s pacientskými organizáciami. Toto oddelenie zabezpečuje, aby lieky, vakcíny a zdravotnícke pomôcky, ktoré vyrába naša spoločnosť, boli dostupné slovenským pacientom a aby boli hradené z verejného zdravotného poistenia, príp. s čo najnižším doplatkom. Ďalej vytvárame vzťahy, spoločné projekty, osvetové akcie a podmienky na edukáciu pacientských komunít.
  • Medical department - naučíte sa pracovať s odbornými informáciami vo viacerých terapeutických oblastiach – naše prípravky a aj konkurenčné, cielená práca s odbornými publikáciami, medicínsky dozor a etické pravidlá a legislatívne povinnosti v oblasti transparentnosti. Toto oddelenie zabezpečuje medicínsku expertízu a podporu všetkých odborných aktivít našej spoločnosti, ale aj medicínsky dohľad, veľmi úzko spolupracuje s oddelením farmakovigilancie a kvality, ale aj s compliance a právnym odd. a snaží sa zabezpečiť spravodlivé podmienky na trhu.
  • Medical Affairs - dostanete sa k spolupráci na malom výskumnom projekte v rámci určitej terapeutickej oblasti, čo prináša možnosti zvýšenia zručností v oblasti práce s literatúrou, získavania dát, prezentačných zručností a v príprave odborných textov.
  • Farmakovigilancia - získate prehľad o aktivitách farmakovigilančného oddelenia, medzi ktoré patrí hlavne vyhľadávanie, spracovanie, hlásenie podozrení na nežiaduce účinky a zabezpečovanie aktivít na ich prevenciu a minimalizáciu. Sleduje a zabezpečuje sa účinnosť a bezpečnosť našich produktov.
  • Sanofi Genzyme - zistíte, ako sa zavádzajú nové a inovatívne liečivá do praxe a do života našich pacientov. Toto oddelenie často spolupracuje s lekármi i pacientmi.

Koho hľadáme?

  • študentov 4. a 5. ročníka, ktorí majú chuť získať zaujímavé skúsenosti a prehľad o práci vo farmaceutickej firme (dôležité je, aby ste boli v čase stáže vo 4. alebo 5. ročníku, a teda nie aktuálne napr. v poslednom ročníku)

Informácie o výberovom procese:

2. ročník stáže rozbiehame výberom kandidátov na stážistov v júni 2018, životopis môžeš poslať do 15.6.2018 . Nezabudni nám teda spolu so životopisom poslať aj "motivačný list" = „prečo si práve TY účinná látka pre Sanofi", ako aj informáciu, ktoré oddelenie by si na stáž preferoval/a.

Výberká budú prebiehať v mesiacoch jún a júl 2018.

Už teraz sa na vás tešíme!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
ID: 3408052  Dátum zverejnenia: 1.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.