Lekár (špecialista) v odbore gastroenterológia – gastroenterologické Centrum sanitstom s.r.o. Banská Bystrica

SANITSTOM, s.r.o.

Miesto práce
SANITSTOM s.r.o., Spojová, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
2 950 EUR/mesiacalebo 182€/deň (čiastočný úväzok) + výkonová zložka závislá na počte pacientov a výkonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* samostatné vykonávanie špecializovanej preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti v odbore gastroenterológia, vrátane endoskopických diagnostických a terapeutických výkonov a USG v ambulantnej a jednodňovej zdravotnej starostlivosti

* možnosť vykonávania neštandardných výkonov: kapsulová endoskopia, endosonografia, fibroscsan

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná zložka mzdy 2950 €/mesiac (plný úväzok) alebo 182€/deň (čiastočný úväzok) + výkonová zložka závislá na počte pacientov a výkonov. Konečná výška mzdy bude upresnená na osobnom pohovore za základe obojstrannej dohody. Typ a rozsah úväzku prispôsobíme individuálne Vašim potrebám.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
*vysokoškolské II. Stupňa / Lekárska fakulta/
* špecializácia v odbore gastroenterológia

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
* chuť vzdelávať sa a posúvať sa vpred
* odhodlanie pracovať v dynamickom prostredí
* aktívny prístup k práci

V prípade Vášho záujmu o nami hľadanú pozíciu a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, prosím zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Pokiaľ potrebujete bližšie informácie o ponúkanej pozícii, neváhajte nás kontaktovať a radi zodpovieme na Vaše otázky. Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

* práca v profesionálnom tíme
* moderné vybavenie kliniky
* mzdové ohodnotenie bez platového stropu, zamerané na výkony lekárov
* možnosť účasti na vnútroštátnych i medzinárodných kongresoch
* príležitosť vykonávať neštandardné a špecializované zákroky
* kariérny posun a rast

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastroenterológia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

chuť vzdelávať sa a posúvať sa vpred
odhodlanie pracovať v dynamickom prostredí
aktívny prístup k práci

Sme moderné centrum pre diagnostiku, liečbu a komplexnú lekársku a ošetrovateľskú starostlivosť v odbore gastroenterológia, hepatológia a výživa. Rozširujeme náš vysoko odborný a kvalifikovaný personál.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4459811  Dátum zverejnenia: 27.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 950 EUR/mesiac