Farmaceutický laborant-ka / Asistent-ka predaja zdravotníckych pomôcok

SANITAS - zdravotnícke pomôcky, s. r. o.

Miesto práce
Jesenná, Košice
Termín nástupu
1.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiacletný a zimný finančný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovednú asistentku predaja zdravotníckych pomôcok na prevádzku spoločnosti SANITAS - zdravotnícke pomôcky, s.r.o. Cieľom spoločnosti je spokojný zákazník. Ponúkame možnosť učenia sa nových vecí a vzdelávania sa v oblasti zdravotníckych pomôcok. Nájdete u nás príjemnú pracovnú atmosféru.

Náplň práce:

  • predaj zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu predajne
  • zabezpečenie kvalitnej a priateľskej obsluhy a odborného poradenstva zákazníkom
  • komunikácia s klientami
  • práca s pokladňou
  • príjem, usporiadanie a výdaj tovaru
  • kontrolovanie stavu zásob
  • práca v tíme
  • objednávanie tovaru
  • administratívna činnosť týkajúca sa pozície asistenta predaja

  • podpora vzdelávania (školenia, e-learning kurzy a iné)
  • práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti
  • letný a zimný finančný bonus

Životopis a motivačný list poprosíme zasielať na adresu: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.5.2024 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Pokladňa - Úplný začiatočník
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v odbore farmaceutický laborant, v predaji zdravotníckych pomôcok alebo predaja iného sortiment

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť
  • organizačné zručnosti
  • profesionálny prístup
  • schopnosť určovať si priority
  • proaktívny a pro-zákaznícky prístup
  • komunikatívnosť
  • príjemné vystupovanie
  • empatia
  • práca s počítačom a základné Office programy

Spoločnosť sa zaoberá výdajom a predajom zdravotníckych pomôcok. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 1995.
Filozofiou spoločnosti je udržateľný rast a motivácia zamestnancov. Prioritou sa však stáva zdravie pacientov, ktoré sa spoločnosť snaží zabezpečiť nielen kvalitou distribúcie, ale aj prostredníctvom kvalifikovaného personálu predajne.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Radoslava Marczellová
Tel.: +421905650889
E-mail: poslať životopis
ID: 4805966  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac