Asistent v zubnej ambulancii

Sangre azul s. r. o.

Miesto práce
Antolská 3721/4, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
03.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900-1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

asistencia lekárovi pri zdrav. výkonoch, príprava ambulancie, sterilizácia nástrojov, manažment pacientov, administratíva súvisiaca s chodom ambulancie, komunikácia s pacientmi, klientmi, spravovanie sociálnych sietí, atď.

- Zľavy na služby kliniky,
- Príjemné, moderné pracovné prostredie a príjemný pracovný kolektív,
- motivujúce finančné ohodnotenie s dlhodobou perspektívou rastu,
- zamestnanecké benefity(bezplatné (masáže, wellness/SPA, social program),
- možnosť sprostredkovania dostupného ubytovania v Bernolákove s bezplatnou dopravou do BA resp. ubytovania v BA

Pre enormný záujem Vám odporúčame vyplniť tento online formulár:

Štruktúrovaný životopis a motivačný list zasielajte posíme čo najskôr.

Zodpovedný zamestnanec – vrchná sestra – vyberie najvhodnejších uchádzačov na obsadzované pracovné miesto. Títo uchádzači postupujú do užšieho – 2. kola výberového konania.

Ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie žiadosti do výberového konania. Z dôvodu enormného počtu záujemcov budeme kontaktovať len vybraných záujemcov spĺňajúcich všetky požadované kritériá. Veľmi sa ospravedlňujeme, nie je v našich časových možnostiach reagovať na každý prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme energického a priateľského človeka.

Veľká časť práce spočíva v komunikácii s pacientmi a ich edukácii pre úspešné zvládnutie ich čeľustno-ortopedickej(ortodontickej) liečby neviditeľným strojčekom na zuby.
Všetky potrebné zručnosti v priebehu prvých mesiacov zaškolíme. Práca prebieha striedavo na smeny doobedná alebo poobedná.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
dynamickosť, diskrétnosť, lojalita, empatia, aktívny prístup, schopnosť samostatne pracovať, ochota pracovať v prípade potreby nadčas, zodpovednosť, psychická odolnosť, zmysel pre detail a dôslednosť, ochota rýchlo sa učiť nové veci, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, optimistické ladenie, aspoň základná počítačová gramotnosť.

kolegyňa alebo kolega do nášho tímu :)

Zdravotnícke vzdelanie výhodou.

Sme prvá čeľustno - ortopedická ambulancia v SR, špecializovaná výlučne na modernú liečbu - neviditeľné strojčeky, akcelerovanú liečbu, estetické lumineers v kombinácii s ortodontickou terapiou a iné.
Aktuálne u nás pracujú tri sestričky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Antolská 4
85107 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Čičmancová
Tel.: +4219044232666
E-mail: poslať životopis
ID: 3464620   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900-1200