Reagujte bez životopisu

Elektrikár pre chemickú výrobu - nepretržitá prevádzka

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 400 EUR/mesiacMzdu navyšuje dochádzkový bonus 100€ + zmenové príplatky cca 250€ + nárast mzdy po zapracovaní + pravidelné zvyšovanie mzdy + mimoriadne odmeny + ročný kolektívny bonus. Bližšie informácie poskytneme uchádzačom na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Vykonávanie elektrotechnických, elektrických a technických opráv vyhradených technických zariadení elektrických v základnom a Ex prostredí.
  • Vypomáhanie strojnej údržbe.
  • Vykonávanie elektro – preventívnej údržby a nahlasovanie nezhôd technikovi údržby.
  • Odstraňovanie elektrických závad z revízií a ich evidencia, evidencia porúch z výrobnej prevádzky, špecifikovanie potreby náhradných dielov.
  • Spolupráca s kolegami na stredisku chemickej výroby.
  • Práca v nepretržitej prevádzke vrátane víkendov a sviatkov (12-hodinové denné + nočné  zmeny - 6.00-18.00hod / 18.00-6.00hod) podľa vopred určeného harmonogramu.

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Vykonávaš elektrotechnické, elektrické a technické opravy zariadení.
  • Eviduješ poruchy z výrobnej prevádzky a špecifikuješ potrebu náhradných dielov.

Pracovná doba:

  • Pracuješ v nepretržitej prevádzke, kde máš 12-hodinové denné a nočné zmeny podľa vopred určeného harmonogramu vrátane víkendov a sviatkov.

Hľadáme mladých a motivovaných ľudí, ktorí chcú pracovať na pozícii Elektrikár pre chemickú výrobu - nepretržitá prevádzka. Ak sa chceš podieľať na dôležitých procesoch a máš chuť pracovať v tíme skúsených odborníkov, neváhaj nás kontaktovať.

Práca v stabilnej spoločnosti - nadštandardný sociálny program :
• Nadštandardné pracovné voľno
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• Príspevok pri narodení dieťaťa a nástupe dieťaťa do 1. ročníka
• Odmeny k životnému jubileu a pri odchode do dôchodku
• Odmeny darcom krvi
• Dochádzkový bonus 100€
• Odmeny za odporučenie kolegu 400€
• Vianočné a mimoriadne odmeny
• Vitamínové balíčky a dezinfekčné balíčky
• Športový deň, vianočný večierok
• Fit benefit 30€/mes.

V prípade Vášho záujmu prosím pošlite Váš životopis na e-mail [email protected], alebo nás môžete kontaktovať telefonicky na čísle 0908/132 980 - Zora Šišková.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, elektronika, automatizačná technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti elektrotechnickej údržby

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Osvedčenie odbornej spôsobilosti v elektrotechnike - MIN § 21 Vyhl. č. 508/2009 Z.z.
  • Zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť
  • Komunikačné schopnosti, flexibilita
  • Manuálna zručnosť, ochota a schopnosť učiť sa
  • Základné PC zručnosti (Excel, Word)
  • Minimálne stredoškolské vzdelanie

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4801006  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac