Reagujte bez životopisu

Operátor pre farmaceutickú výrobu - 8-hodinové alebo 12-hodinové zmeny

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 300 EUR/mesiacMzdu navyšuje dochádzkový bonus 100€ + zmenové príplatky + nárast mzdy po zapracovaní + ročný kolektívny bonus + pravidelné zvyšovanie mzdy. Bližšie podrobnosti ohľadom mzdy upresníme na osobnom pohovore s kandidátom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plniť úlohy vo farmaceutickej výrobe s cieľom vyrobiť kvalitné a efektívne produkty v požadovanom čase podľa potrieb výrobného plánu.

• Kontrolovať kvalitu, vyplňovať výrobnú dokumentáciu, hlásiť zistené odchýlky od predpísanej kvality nadriadenému.

• Vykonávať čistenie a sanitáciu priestorov, zariadení a pracovných pomôcok podľa príslušných nariadení a smerníc. Vykonávať zápis do záznamovej dokumentácie.

• Obsluhovať stroje a zariadenia v procese farmaceutickej výroby. Pripravovať, nastavovať a kontrolovať činnosti podľa predpísaných parametrov procesu.

• Nahlasovať poruchy strojov a zariadení, spolupracovať na odstraňovaní vzniknutých porúch.

• Práca v 3-zmennej prevádzke - 7,5 hodinová pracovná zmena - po-pia - týždeň ranná, poobedná a nočná pracovná zmena podľa vopred určeného harmonogramu

• alebo práca v nepretržitej prevádzke - 11,15 hodinová pracovná zmena - ranná zmena, nočná zmena, 2 dni voľno vrátane víkendov a sviatkov podľa vopred určeného harmonogramu

• alebo práca v 3-zmennej prevádzke - 11,15 hodinová pracovná zmena - ranná/nočná zmena, 1 deň voľno - pracovné zmeny pondelok-piatok podľa vopred určeného harmonogramu

Práca v stabilnej spoločnosti - nadštandardný sociálny program :
• Nadštandardné pracovné voľno
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• Príspevok pri narodení dieťaťa a nástupe dieťaťa do 1. ročníka
• Dochádzkový bonus 100€
• Odmeny k životnému jubileu a pri odchode do dôchodku
• Odmeny darcom krvi
• Odmeny za odporučenie kolegu 400€
• Vianočné a mimoriadne odmeny
• Vitamínové balíčky
• Športový deň, vianočný večierok
• Fit benefit - 30€/mes.

Prosíme uchádzačov, aby nám zaslali životopis na e-mailovú adresu [email protected], alebo nás kontaktovali telefonicky na čísle 0908/132 980.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

všeobecné

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Schopnosť rýchlej orientácie v riešených úlohách a tímová spolupráca
• Technické myslenie
• Schopnosť organizovania práce výhodou
• Orientácia na vysoký výkon a výsledky práce
• Zodpovednosť, spoľahlivosť, komunikačné schopnosti, flexibilita

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4797159  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac