Reagujte bez životopisu

Operátor chemickej výroby - nepretržitá prevádzka - 12-hodinové zmeny vrátane víkendov

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 200 EUR/mesiacMzdu navyšuje dochádzkový bonus 100€ + zmenové príplatky cca 250€ + nárast mzdy po zapracovaní + pravidelné zvyšovanie mzdy + mimoriadne odmeny + ročný kolektívny bonus. Bližšie podrobnosti uchádzačom poskytneme na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyrábať aktívne farmaceutické substancie podľa pokynov priameho nadriadeného, príslušnej výrobnej dokumentácie a štandardných operačných postupov.

• Dôsledne dodržiavať parametre jednotlivých výrob, hlásiť odchýlky zistené počas výroby svojmu nadriadenému.

• Viesť záznamy o vykonaných operáciách do príslušnej záznamovej dokumentácie a v riadiacom systéme.

• Obsluhovať stroje a zariadenia podľa príslušnej dokumentácie.

• Udržiavať poriadok na pracovisku a vykonávať sanitáciu výrobných priestorov a výrobných zariadení.

• Práca v nepretržitej prevádzke (12-hodinové denné + nočné 12-hodinové zmeny - 6.00-18.00hod / 18.00-6.00hod vrátane víkendov a sviatkov) podľa vopred určeného harmonogramu

Práca v stabilnej spoločnosti - nadštandardný sociálny program :

• Nadštandardné pracovné voľno - mimoriadne voľné dni

• Dochádzkový bonus 100€

• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie

• Príspevok pri narodení dieťaťa a nástupe dieťaťa do 1. ročníka

• Odmeny k životnému jubileu a pri odchode do dôchodku

• Odmeny darcom krvi

• Odmeny za odporučenie kolegu 400€

• Vianočné a mimoriadne odmeny

• Vitamínové a dezinfekčné balíčky

• Športový deň, vianočný večierok

• Fit benefit 30€/mes.

V prípade Vášho záujmu prosím pošlite Váš životopis na nižšie uvedený mail. Pre bližšie informácie nás môžete kontaktovať aj telefonicky na čísle 0908/132 980 - Zora Šišková.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

chemické, farmaceutické, potravinárske, všeobecné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax vo chemickej výrobe výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Schopnosť rýchlej orientácie v riešených úlohách a tímová spolupráca

• Technické myslenie

• Schopnosť organizovania práce výhodou

• Zodpovednosť, spoľahlivosť, komunikačné schopnosti, flexibilita

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4788127  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac