Mechanik MaR (meranie a regulácia) vo farmaceutickej výrobe - 2-zmenná prevádzka

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 500 EUR/mesiac(nástupná mzda od 1.100€ brutto podľa skúsenosti kandidáta) + dochádzkový bonus 100€ + zmenové príplatky + nárast mzdy po zapracovaní + pravidelné zvyšovanie mzdy + mimoriadne odmeny + ročný kolektívny bonus. Bližšie informácie poskytneme uchádzačom na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu našich mechanikov a technikov hľadáme kolegu, ktorý sa chce pripojiť k nám a pomáhať zlepšovať kvalitu života ľudí výrobou a balením liekov.
Ak Ťa baví mechanická a elektrická práca so strojmi, rád sa učíš nové vedomosti, si samostatný a zodpovedný, neváhaj a pošli životopis. Všetko potrebné ťa zaučíme.

• Vykonávať opravy a preventívnu údržbu na výrobných zariadeniach
• Hlásiť opotrebovanosť a špecifikovať potrebu náhradných dielov podľa technickej a výkresovej dokumentácie zariadenia
• Starať sa o technické vybavenie, zodpovedať za správne používanie všetkých zariadení, hlásiť akékoľvek poruchy
• Spolupracovať pri spúšťaní nových výrobných liniek a zodpovedať za plynulý chod výrobných zariadení
• Práca v dvojzmennej prevádzke - ranné a poobedné 7,5-hodinové zmeny, voľné víkendy

Nadštandardný sociálny program :
• Nadštandardné pracovné voľno - mimoriadne voľné dni
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• Príspevok pri narodení dieťaťa a nástupe dieťaťa do 1. ročníka
• Odmeny k životnému jubileu a pri odchode do dôchodku
• Odmeny darcom krvi
• Odmeny za odporučenie kolegu 400€
• Vianočné a mimoriadne odmeny
• Vitamínové a dezinfekčné balíčky
• Športový deň, vianočný večierok
• Fit benefit 30€/mes.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti pneumatických výrobných strojov výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Potrebné je Osvedčenie o Odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach min. §21 Vyhlášky č.508/2009 Z.Z.
• Znalosť čítania technických výkresov (pneumatické, hydraulické alebo elektrické zariadenia)
• Technické myslenie, manuálna zručnosť a záujem o danú oblasť
• Samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, flexibilita
• Ochota a schopnosť učiť sa a rozvíjať sa

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4582650  Dátum zverejnenia: 19.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac