Údržbár pre chemickú výrobu - nepretržitá zmennosť

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 400 EUR/mesiac(ponúkaná mzda od 900€ brutto v závislosti od skúseností uchádzača) + dochádzkový bonus 100€ + zmenové príplatky cca 250€ + nárast mzdy po zapracovaní + ročný kolektívny bonus + pravidelné navyšovanie mzdy. Bližšie informácie ohľadom mzdy uchádzačom poskytneme na osobnom pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávať údržbu (bežnú, preventívnu) a opravy strojných zariadení v prevádzkach chemickej výroby
• Operatívne odstraňovať prevádzkové problémy strojnej časti
• Realizácia menej náročných údržbárskych prác
• Vykonávať zváračské práce - oprávnenie TIG výhoda
• Vykonávať opravy na strojoch, zariadeniach a potrubných rozvodoch
• Viesť evidenciu o vykonaných činnostiach a opravách
• Udržiavať, upravovať a nastavovať niektoré výrobné zariadenia a prístroje
• Vykonávať plný rozsah strojných prác
• Zastupovanie kolegov z nepretržitej zmennosti počas ich neprítomnosti
• Po nástupe práca na ranné zmeny, po zaučení možnosť práce v nepretržitej zmennosti vrátane víkendov a sviatkov (12-hodinová denná zmena, 12-hodinová nočná zmena, 2 dni voľno)

Nadštandardný sociálny program :
• Nadštandardné pracovné voľno
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• Príspevok pri narodení dieťaťa a nástupe dieťaťa do 1. ročníka
• Odmeny k životnému jubileu a pri odchode do dôchodku
• Dochádzkový bonus 100€
• Odmeny darcom krvi
• Odmeny za odporučenie kolegu 400€
• Vianočné a mimoriadne odmeny
• Vitamínové balíčky
• Športový deň, vianočný večierok
• Fit benefit 30€/mes.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojársky smer

Prax na pozícii/v oblasti

prax v strojnom odvetví výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Obsluha sústruhu, frézy, pásovej píly, vŕtačky (výhodou)
• Vyhláška č. 508/2009 - obsluha PZ, TZ, ZZ a VB (výhodou)
• Zváračský preukaz TIG -ZT-1, ZG-1, ZE-1
• Ovládanie PC - základy (Outlook, Excel, Word)
• Manuálna zručnosť pri opravách strojov a zariadení
• Flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť a precíznosť
• Ochota a schopnosť učiť sa a rozvíjať

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4579724  Dátum zverejnenia: 16.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac