Mechanik-zoraďovač vo farmaceutickej výrobe - nepretržitá prevádzka

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 500 EUR/mesiac(nástupná mzda od 1.100€ brutto podľa skúsenosti kandidáta) + dochádzkový bonus 100€ + zmenové príplatky cca 250€ + nárast mzdy po zapracovaní + pravidelné zvyšovanie mzdy + mimoriadne odmeny + ročný kolektívny bonus. Bližšie informácie poskytneme uchádzačom na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu našich technikov hľadáme kolegu, ktorý sa chce pripojiť k nám a pomáhať zlepšovať kvalitu života ľudí výrobou a balením liekov.
Ak Ťa baví mechanická práca so strojmi, rád sa učíš nové vedomosti, si samostatný a zodpovedný, neváhaj a pošli životopis.

Všetko potrebné ťa zaučíme :
• Vykonávanie technických opráv, nastavenie, prestavenie strojov a zariadení
• Vykonávanie preventívnej údržby a odstraňovanie mechanických porúch výrobných liniek
• Nastavovanie parametrov linky užívateľsky definovaným programom
• Práca v nepretržitej prevádzke vrátane víkendov a sviatkov - 12-hodinová denná/nočná zmena, 2 dni voľno

Nadštandardný sociálny program :
• Nadštandardné pracovné voľno
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• Príspevok pri narodení dieťaťa a nástupe dieťaťa do 1. ročníka
• Odmeny k životnému jubileu a pri odchode do dôchodku
• Odmeny darcom krvi
• Dochádzkový bonus 100€
• Odmeny za odporučenie kolegu 400€
• Vianočné a mimoriadne odmeny
• Vitamínové balíčky a dezinfekčné balíčky
• Športový deň, vianočný večierok
• Fit benefit 30€/mes.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanik, opravár, mechatronik, automatizačná technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti údržby výrobných strojov výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Výhodou je platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach §21 Vyhlášky č.508/2009 Z.Z
• Znalosť čítania technických výkresov, dokumentácie strojov a zariadení
• Znalosť stratégie údržby, záujem o rozširovanie nových trendov údržby
• Technické myslenie a záujem o danú oblasť
• Ochota a schopnosť učiť sa a rozvíjať
• Samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4577425  Dátum zverejnenia: 12.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac