Technológ výroby (API inžiniering)-denné zmeny

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 1 800 EUR/mesiac(nástupná mzda 1.400€ brutto podľa skúsenosti kandidáta) + dochádzkový bonus 60€ + nárast mzdy po zapracovaní + ročný kolektívny bonus + pravidelné zvyšovanie mzdy v rámci kolektívneho vyjednávania + mimoriadne odmeny Bližšie informácie poskytneme uchádzačovi na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovať technologický, dokumentačný a sanitačný servis pre chemickú výrobu
• Validovať chemické procesy vedúce k príprave substancií a s tým súvisiacich procesov za účelom dokumentovania správnych výrobných a technologických parametrov
• Riešiť technologické problémy v chemickej výrobe za účelom dosiahnutia požadovanej kvality a výťažku produktu, bezpečnosti a ekologickosti procesu
• Navrhovať a aktualizovať špecifikácie, sledovať kvalitu, rozhodovať o možnostiach
použitia na základe zhodnotenia a technologického overenia
• Viesť tím ľudí ako projektový líder, spisovať a dohliadať na plnenie harmonogramu a úloh v rámci projektu
• Pripravovať podklady pre registračnú dokumentáciu chemickej výroby
• Spolupracovať na zmenových konaniach, odchýlky a výnimky od kvality materiálov a technologických parametrov
• Spolupracovať pri výbere technologických zariadení pre výrobné procesy
• Spolupracovať na projektoch interných a externých transferov výroby a ich optimalizáciách
• Pripravovať kvalifikované odhady nákladov pre novo zavádzané, optimalizované a interne transferované technológie
• Podieľať sa na implementácii štandardov Správnej výrobnej praxe, Bezpečnosti a ochrany zdravia, dodržiavať legislatívu v súvislosti s OPL, ich prekurzormi, toxickými látkami a chemickými faktormi

Nadštandardný sociálny program :
• Nadštandardné voľné dni
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• Príspevok pri narodení dieťaťa a nástupe dieťaťa do 1. ročníka
• Odmeny k životnému jubileu a pri odchode do dôchodku
• Odmeny darcom krvi
• Dochádzkový bonus 60€
• Odmeny za odporučenie kolegu 400€
• Vianočné a mimoriadne odmeny
• Vitamínové a dezinfekčné balíčky
• Športový deň, vianočný večierok
• Welness benefit 30€/mes.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

• technické zameranie, výhodou organická chémia, resp.technológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

požadovaná prax min. 2 roky

Počet rokov praxe

2

• VŠ technického smeru, výhodou špecializácia organická chémia, syntéza, resp. technológia
• Skúsenosti zo syntetickej a technologickej praxe výhodou
• Zmysel pre detail, precíznosť, systematickosť, analytické myslenie, zodpovednosť
• Schopnosť samostatnej aj tímovej práce, schopnosť orientovať sa v odbornej literatúre
• Komunikačné schopnosti, spoľahlivosť, vysoký výkon, flexibilita, kreativita

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4460406  Dátum zverejnenia: 7.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac