Laborant QC - denné zmeny

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 100 EUR/mesiacNástupná mzda 900€ brutto podľa skúseností uchádzača. Dochádzkový bonus 60€ + nárast mzdy po zapracovaní + pravidelné zvyšovanie mzdy v rámci kolektívneho vyjednávania + mimoriadne odmeny + ročný kolektívny bonus. Bližšie informácie poskytneme uchádzačom na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Analyzovať pridelené vzorky v súlade so SLP
• Zaznamenávať analýzy a výsledky analýz v laboratórnom informačnom systéme (LIMS)
• Používať validované analytické metódy a postupy, vykonávať analýzy súvisiace s validáciou/verifikáciou/transferom analytických metód
• Pracovať a ovládať riadiaci softvér pridelených analytických prístrojov
• Používať kvalifikované a kalibrované zariadenia a prístroje
• Pracovať v súlade s platnými firemnými predpismi
• 7,5-hodinové denné zmeny, pracovný harmonogram - pondelok až piatok

Nadštandardný sociálny program :
• Nadštandardné pracovné voľno
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• Príspevok pri narodení dieťaťa a nástupe dieťaťa do 1. ročníka
• Dochádzkový bonus 60€
• Odmeny k životnému jubileu a pri odchode do dôchodku
• Odmeny darcom krvi
• Odmeny za odporučenie kolegu 400€
• Vianočné a mimoriadne odmeny
• Vitamínové a dezinfekčné balíčky
• Športový deň, vianočný večierok
• Wellness benefit 30€/mes.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ - chemické, alebo farmaceutické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax v chromatografických separačných metódach výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• SŠ chemické, alebo farmaceutické zameranie
• Špecializácia v analytickej chémii
• Schopnosť rýchlej orientácie v riešených úlohách a tímová spolupráca
• Zmysel pre detail, precíznosť, systematickosť, zodpovednosť
• Spoľahlivosť, orientácia na vysoký výkon a výsledky práce

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4459308  Dátum zverejnenia: 4.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac