Technológ pre farmaceutickú výrobu

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 000 EUR/mesiac(nástupná mzda od 1.500€ brutto podľa skúsenosti kandidáta) + dochádzkový bonus 60€ + nárast mzdy po zapracovaní + pravidelné zvyšovanie mzdy v rámci kolektívneho vyjednávania + mimoriadne odmeny + ročný kolektívny bonus Bližšie informácie poskytneme uchádzačom na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Navrhovať zloženia a technológie u riešených projektov, zavádzať ich do výroby, riešiť pridelené projekty z pohľadu technológie
• Zabezpečovať a podporovať zavádzanie výrobných postupov farmaceutických prípravkov od zmluvných a licenčných partnerov alebo z vlastného vývoja do výroby
• Vypracovávať technologické postupy, optimalizáciu výrobných procesov a navrhovať zlepšenia
• Spolupracovať na pridelených projektoch s členmi projektového tímu v rámci projektových tímov
• Spolupracovať s ostatnými oddeleniami v priebehu postupu projektu a koordinácia potrebných aktivít
• Vypracovávať dokumentácie počas vývoja prípravku, vypracovávať dokumentácie
súvisiacej so zavedením výroby prípravku a príslušných častí registračnej dokumentácie

Nadštandardný sociálny program :
• Nadštandardné pracovné voľno - mimoriadne voľné dni
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• Príspevok pri narodení dieťaťa a nástupe dieťaťa do 1. ročníka
• Odmeny k životnému jubileu a pri odchode do dôchodku
• Odmeny darcom krvi
• Odmeny za odporučenie kolegu 400€
• Vianočné a mimoriadne odmeny
• Vitamínové a dezinfekčné balíčky
• Športový deň, vianočný večierok
• Welness benefit 30€/mes.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

• farmaceutické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax vo farmaceutickej výrobe výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• VŠ so zameraním na farmáciu
• Komunikačné schopnosti, spoľahlivosť, flexibilita
• Zmysel pre detail, precíznosť, systematickosť,
zodpovednosť
• Schopnosť rýchlej orientácie v riešených úlohách a
tímová spolupráca
• Orientácia na vysoký výkon a výsledky práce
• Znalosť anglického jazyka – aktívne slovom i písmom

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4393068  Dátum zverejnenia: 1.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac