Operátor Farmaceutickej výroby - 3-zmenná prevádzka

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiac+ dochádzkový bonus 60€ + zmenové príplatky + nárast mzdy po zapracovaní + ročný kolektívny bonus + pravidelné zvyšovanie mzdy v rámci kolektívneho vyjednávania Bližšie podrobnosti upresníme na osobnom pohovore s kandidátom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plniť úlohy vo farmaceutickej výrobe s cieľom vyrobiť kvalitné a efektívne produkty v požadovanom čase podľa potrieb výrobného plánu.
• Kontrolovať kvalitu, vyplňovať výrobnú dokumentáciu, hlásiť zistené odchýlky od predpísanej kvality nadriadenému.
• Vykonávať čistenie a sanitáciu priestorov, zariadení a pracovných pomôcok podľa príslušných nariadení a smerníc. Vykonávať zápis do záznamovej dokumentácie.
• Obsluhovať stroje a zariadenia v procese farmaceutickej výroby. Pripravovať, nastavovať a kontrolovať činnosti podľa predpísaných parametrov procesu.
• Nahlasovať poruchy strojov a zariadení, spolupracovať na odstraňovaní vzniknutých porúch.
• Práca v 3-zmennej prevádzke, 7,5 hodinové pracovné zmeny, voľné víkendy

Nadštandardný sociálny program :
• Nadštandardné pracovné voľno - mimoriadne voľné dní
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• Príspevok pri narodení dieťaťa a nástupe dieťaťa do 1. ročníka
• Odmeny k životnému jubileu a pri odchode do dôchodku
• Odmeny darcom krvi
• Odmeny za odporučenie kolegu 400€
• Vianočné a mimoriadne odmeny
• Vitamínové a dezinfekčné balíčky
• Športový deň, vianočný večierok
• Welness benefit 30€/mes.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

všeobecné

Prax na pozícii/v oblasti

prax vo farmaceuticej výrobe výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
• Orientácia na kvalitu a vysoký výkon práce
• Schopnosť a ochota učiť sa nové veci
• Komunikačné schopnosti, flexibilita

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4389973  Dátum zverejnenia: 28.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac