Reagujte bez životopisu

Hľadáme šikovného Elektrikára do chemickej výroby - nepretržitá prevádzka - 12-hodinové zmeny

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 200 EUR/mesiac(nástupná mzda 900€ brutto - v závislosti od skúseností uchádzača) + dochádzkový bonus 60€ + nárast mzdy po zapracovaní + zmenové príplatky + pravidelné zvyšovanie mzdy v rámci kolektívneho vyjednávania + mimoriadne odmeny + ročný kolektívny bonus (bližšie informácie upresníme na pracovnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie elektrotechnických, elektrických a technických opráv vyhradených technických zariadení elektrických v základnom a Ex prostredí.
• Vypomáhanie strojnej údržbe.
• Vykonávanie elektro – preventívnej údržby a nahlasovanie nezhôd technikovi údržby.
• Odstraňovanie elektrických závad z revízií a ich evidencia, evidencia porúch z výrobnej prevádzky, špecifikovanie potreby náhradných dielov.
• Spolupráca s kolegami na stredisku chemickej výroby.
• Po zaučení zmennosť v nepretržitej prevádzke - denná/nočná zmena, 2 dni voľno

Nadštandardný sociálny program :
• Mimoriadne voľné dni
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• Príspevok pri narodení dieťaťa a nástupe dieťaťa do 1. ročníka
• Odmeny k životnému jubileu a pri odchode do dôchodku
• Odmeny darcom krvi
• Odmeny za odporučenie kolegu 400€
• Vianočné a mimoriadne odmeny
• Vitamínové a dezinfekčné balíčky
• Športový deň, vianočný večierok

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, elektrotechnické minimum

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

elektrikár, prax v obore výhodou

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike -
§ 21-23 Vyhl. č. 508/2009 Z.z.
• Zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť
• Komunikačné schopnosti, flexibilita
• Manuálna zručnosť, ochota a schopnosť učiť sa a rozvíjať sa

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4340042  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac