Manažér balenia pevných liekových foriem

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 2 800 EUR/mesiacDochádzkový bonus 60€ + navýšenie mzdy po zapracovaní + pravidelné navyšovanie mzdy v rámci kolektívneho vyjednávania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Viesť kolegov na oddelení a riadiť činnosti súvisiace s prácou na oddelení.
• Zabezpečiť proces balenie PLF a ostatné aktivity tak, aby bola zabezpečená štandardná kvalita výrobkov v súlade s predpísanou dokumentáciou, platnou legislatívou a zásadami SVP.
• Zabezpečiť sledovanie faktorov ovplyvňujúcich kvalitu baliaceho procesu a technickej
infraštruktúry, spolupodieľať sa na hľadaní , odstraňovaní chýb a porúch.
• Zabezpečovať maximálnu efektívnosť systému a plynulý chod zariadení na oddelení.
• Spolupracovať pri optimalizácii výkonov strojných zariadení a efektívneho využitia pracovnej sily.
• Vyhodnocovať ekonomické ukazovatele procesu výroby, pripravovať plán nákladov a riadiť čerpanie nákladov na oddelení.
• Spolupodieľať sa na schvaľovaní a spravovaní predpisovej a záznamovej dokumentácie.
• Kontrolovať proces validácií a kalibrácií. V spolupráci s ostatnými oddeleniami zabezpečiť ich náležité plnenie.
• Schvaľovať týždenné a mesačné plány, výrobné príkazy, validačné správy, SOP,CAPA...
• Podporovať odborný a osobnostný rast, rozvoj kolegov na oddelení. Zabezpečovať plnenie adaptačného procesu novo-nastúpených kolegov.
• Delegovať organizačné, kontrolné a schvaľovacie právomoci

Nadštandardný sociálny program :
• Nadštandardné pracovné voľno
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• Príspevok pri narodení dieťaťa a nástupe dieťaťa do 1. ročníka
• Odmeny k životnému jubileu a pri odchode do dôchodku
• Odmeny darcom krvi
• Odmeny za odporučenie kolegu 400€
• Vianočné a mimoriadne odmeny
• Vitamínové a dezinfekčné balíčky
• Športový deň, vianočný večierok

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

podnikový manažment, priemyselné inžinierstvo, výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

vedúceho, manažéra, lídra podmienkou

• Skúsenosti s vedením a riadením tímu
• Schopnosť organizovania práce
• Schopnosť rýchlej orientácie v riešených úlohách a tímová spolupráca
• Komunikačné schopnosti, kritické myslenie, spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita, inovatívnosť
• Orientácia na vysoký výkon a výsledky práce

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4313660  Dátum zverejnenia: 26.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac