Zoraďovač/operátor v Sterilnej výrobe - 12-hodinové zmeny, voľné víkendy

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 200 EUR/mesiacVýška základnej mzdy závisí od zamerania a skúseností uchádzača. K základnej mzde prináleží dochádzkový bonus 60€, zmenové príplatky. Po úspešnom zapracovaní garantujeme nárast mzdy a súčasne pravidelné zvyšovanie mzdy v rámci kolektívneho vyjednávania. Pri nadštandardnom výkone mimoriadne odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Sanitácia plniacej časti plničky injekčných ampúl
• Zoradenie a obsluha stroja na požadované parametre plnenia
• Výmena formátových dielov a následné zoradenie plničky
• Monitoring procesu plnenia a prostredia
• Odber vzoriek na kontrolu
• Obsluha plničky – transport/sypanie odtrhov do zhozu
• Demontáž formátových dielov po plnení
• Opravy, týždenné, mesačné kontroly mechatroniky a vzduchotechniky plničky
• Vedenie záznamovej dokumentácie
• Striedanie a výpomoc zoraďovača v optickej kontrole
• Kontrola zoraďovača pri spúšťaní plniacej linky – spustenej receptúry, hodnôt pre spustenie stroja podľa SOP/ZOŠ
• Kontrola naplnených ampúl na výstupe
• Pracovný režim od pondelka do piatku

Nadštandardný sociálny program :
• Nadštandardné pracovné voľno
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• Príspevok pri narodení dieťaťa a nástupe dieťaťa do 1. ročníka
• Odmeny k životnému jubileu a pri odchode do dôchodku
• Odmeny darcom krvi
• Odmeny za odporučenie kolegu 400€
• Vianočné a mimoriadne odmeny
• Vitamínové balíčky a dezinfekčné balíčky
• Športový deň, vianočný večierok
• Pitný režim

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanika, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax v požadovanej oblasti výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• SŠ odborné vzdelanie (smer elektrotechnika, elektromechanika, mechanika)
• Prax v oblasti elektrotechnickej údržby výrobných strojov výhodou
• Znalosť čítania technických výkresov, dokumentácie strojov a zariadení
• Technické myslenie a záujem o danú oblasť
• Ochota a schopnosť učiť sa a rozvíjať
• Samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4310786  Dátum zverejnenia: 22.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac