Operátor farmaceutickej výroby - Výroba tabliet - 3-zmenná prevádzka

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
760 EUR/mesiacdochádzkový bonus 60€, mzdové príplatky, pravidelné navyšovanie mzdy v rámci kolektívneho vyjednávania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie práce na strojoch a zariadeniach v zmysle schválených postupov a zásad BOZP.
• Obsluhovať stroje a zariadenia v procese farmaceutickej výroby. Pripravovať, nastavovať a kontrolovať činnosti podľa predpísaných parametrov procesu. Kontrolovať kvalitu produkcie.
• Efektívne a bezpečne využívať stroje, zverené pomôcky a prostriedky.
Používať manipulačnú techniku v zmysle získaného oprávnenia.
• Dodržiavať štandardné operačné postupy, resp. postupy uvedené v operačných listoch, vyplňovať výrobnú dokumentáciu ako i označovať zariadenia a pracovného priestoru predpísaným spôsobom a v aktuálnom čase.
• Dodržiavať nariadenia a odporučenia výrobcu (KBÚ) a HSE pri manipulácií s látkami.
• Nahlasovať poruchy strojov a zariadení, spolupracovať na odstraňovaní vzniknutých porúch stroja alebo jeho častí, zabezpečovať stroje pred neoprávneným používaním a zásahom.
• Vykonávať a kontrolovať čistenia a sanitácie zariadení a pracoviska podľa schválených postupov.

• Nadštandardný sociálny program (nadštandardné pracovné voľno, príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok pri narodení dieťaťa a nástupe dieťaťa do 1. ročníka)
• Odmeny k životnému jubileu
• Odmeny darcom krvi
• Odmeny za odporučenie kolegu 400€
• Vianočné a mimoriadne odmeny
• Vitamínové balíčky
• Športový deň, vianočný večierok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

všeobecné

Prax na pozícii/v oblasti

prax vo farmaceuticej výrobe výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Schopnosť rýchlej orientácie v riešených úlohách a tímová spolupráca
• Orientácia na vysoký výkon a výsledky práce
• Prax vo farmaceutickej výrobe výhodou
• Zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť, orientácia na kvalitu
• Schopnosť a ochota učiť sa nové veci

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4076920  Dátum zverejnenia: 7.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 760 EUR/mesiac