Technik špecialista OŽP

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
Zákl. plat od 1100 EUR + varibailná zložka mzdy + dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Organizačne zabezpečovať realizáciu súhrn činností za účelom zaistenia dodržiavania podmienok bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, hygieny práce, požiarnej ochrany, civilnej ochrany obyvateľstva a ochrany životného prostredia
• Kontrolovať dodržiavanie legislatívnych požiadaviek v zmysle platnej legislatívy v danej oblasti
• Zisťovať nedostatky v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, hygieny práce, požiarnej ochrany, civilnej obrany obyvateľstva a ochrany životného prostredia a navrhovanie opatrení na ich odstránenie
• Zabezpečovať a vyhodnocovať informácie o vplyvoch činnosti podniku na životné prostredie
• Zabezpečovať všetky legislatívne a zákonne činnosti v oblasti odpadov
• Riadiť externé firmy zabezpečujúce odpadové hospodárstvo a upratovacie servisy
• Pripravovať správy pre vládne a kontrolné inštitúcie
• Spolupracovať a zastupovať spoločnosť voči externých firmám
• Plánovať, viesť a vyhodnocovať interné audity EBMS

• nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, životné poistenie )
• 3 dni voľna s náhradou mzdy
• možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemický, ekologický, environmentálny

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Zmysel pre detail, precíznosť, systematickosť, zodpovednosť
• Komunikačné schopnosti, spoľahlivosť, vysoký výkon, flexibilita
• Znalosť predpisov v oblasti environmentalistiky, hygieny, znalosť pravidiel SVP, EBMS
• Schopnosť samostatnej práce v oblasti životného prostredia, schopnosť orientovať sa v príslušnej legislatíve

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3580698  Dátum zverejnenia: 17.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Zákl. plat od 1100 EUR + varibailná zložka mzdy + dochádzkový bonus