Mechanik MaR (meranie a regulácia) - zoraďovač

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiaczákladný plat od 900 EUR +variabilná zložka mzdy +dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovať odbornú starostlivosť o zariadenia a rozvody upravenej a čistenej vody vo
farmaceutickej výrobe, umývacie zariadenia WIP a CIP
• Vykonávať havarijné opravy všetkého charakteru, stredné a generálne opravy,
vykonávanie preventívnych prehliadok na základe platných SOP
• Zabezpečovať elektro a pneumatické náhradné diely, opravy strojného parku,
vnútorných priestorov zvereného útvaru
• Spolupracovať na pláne preventívnej údržby, opráv, náhradných dielov pre zariadenia
za účelom efektívneho využitia výkonu strojov a ich maximálnej životnosti
• Zabezpečovať a archivovať technickú dokumentáciu k strojom a vnútorným priestorom
• Sledovať čerpanie a dodržiavanie schváleného rozpočtu pre zverené položky
• V spolupráci s majstrom výroby koordinovať a kontrolovať činnosť MaR- zoraďovačov,
zoraďovačov za účelom optimálneho, efektívneho využitia ľudského a strojového
potenciálu
• Zastupovať zoraďovačov údržby farmaceutickej výroby v čase ich neprítomnosti alebo v
prípade poverenia nadriadeným

• nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, životné poistenie, )
• 3 dni pracovného voľna s náhradou mzdy
• odmeny za odporuč. kolegu, odmeny k pracovnému a životnému jubileu, pri narodení dieťaťa, odmeny darcom krvi
• systém zamestnaneckých výhod a poskytované zľavy u obchodných partnerov, palivové karty
• mimoriadne odmeny za výnimočný výkon prínos pre firmu alebo zlepšovacie nápady
• možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

2

• Prax v elektrotechnickom odbore výhodou
• Znalosť energetických rozvodov a zariadení
• Základné PC zručnosti
• Flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť a precíznosť
• Ochota a schopnosť učiť sa a rozvíjať
• Znalosť Vyhlášky 508/2009

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3568449  Dátum zverejnenia: 31.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac