Operátor farmaceutickej výroby

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
680 EUR/mesiaczákladná mzda + variabilná časť mzdy (10 % mesačné prémie, 50,- € dochádzkovy bonus, mzdové príplatky a zvýhodnenia, mimoriadne odmeny, ročný kolektívny bonus)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plniť úlohy vo farmaceutickej výrobe, dodržiavať výrobné a sanitačné postupy v súlade s operačnými listami s cieľom vyrobiť šarže prípravkov efektívne, v požadovanej kvalite a v požadovanom čase podľa potrieb výrobného plánu.
• Vykonávať práce na všetkých strojoch a zariadeniach v zmysle schválených postupov a zásad BOZP.
• Obsluhovať stroje a zariadenia v proces farmaceutickej výroby. Pripravovať, nastavovať a kontrolovať činnosti podľa predpísaných parametrov procesu. Kontrolovať kvalitu produkcie.
• Vykonávať príjem zo skladu surovín, ich navažovanie podľa platných receptúr prostredníctvom navažovacieho systému.
• Rozvažovať suroviny a ošetriť zvyšky surovín.
• Nahlasovať poruchy strojov a zariadení, spolupracovať na odstraňovaní vzniknutých porúch stroja alebo jeho časí, zabezpečovať stroje pred neoprávneným používaním a zásahom.
• Vykonávať a kontrolovať čistenia a sanitácie zariadení a pracoviska podľa schválených postupov.
• Vykonávať práce podľa trojzmenného modelu pracovnej doby pre zabezpečenie plnenia úloh vyplývajúcich z technologických postupov a plnenia výrobného plánu.
• Vykonávať ďalšie úlohy podľa pokynu nadriadeného v rámci dohodnutého druhu práce.

• nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, životné poistenie)
• odmeny za odporučenie kolegu, odmeny k pracovnému a životnému jubileu, pri narodení dieťaťa, odmeny darcom krvi
• systém zamestnaneckých výhod a poskytované zľavy u obchodných partnerov, palivové karty
• mimoriadne odmeny za výnimočný výkon prínos pre firmu alebo zlepšovacie nápady
• zaujímavý školiaci a vzdelávací systém
• možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

všeobecné

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•Prax vo farmaceutickej výrobe výhodou
•Zodpovednosť, precíznosť,orientácia na kvalitu
•Ochota učiť sa nové veci
•Časová flexibilita, odolnosť voči stresu

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3563412  Dátum zverejnenia: 4.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 680 EUR/mesiac