Operátor výroby API

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
od 630 €/mesačne + variabilná zložka mzdy + príplatky + extra príplatok za nepretržitú prevádzku + dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Vyrábať API podľa pokynov priameho nadriadeného, príslušnej výrobnej dokumentácie a predpísaných SOP
•Dôsledne dodržiavať predpísané parametre výrob , hlásiť odchýlky od predpísanej kvality nadriadenému za účelom vyrobenia produktu predpísanej kvality
•Viesť záznamy o vykonaných operáciách do príslušnej záznamovej dokumentácie
•Zaznamenávať vykonané sanitácie zariadení do príslušnej záznamovej dokumentácie
•Udržiavať poriadok a čistotu na pracovisku a evidovať vykonané úkony do príslušných denníkov
•Dodržiavať zásady EBMS
•Dodržiavať zákon č. 139/1998 Z.z. o omamných a psychotropných látkach
•Vykonávať ďalšie úlohy podľa pokynu nadriadeného v rámci dohodnutého druhu práce v pracovnej zmluve

• nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové
sporenie, životné poistenie, )
• 3 dni pracovného voľna s náhradou mzdy
• možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

chemické, všeobecné (gymnázium)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•Chemický smer výhodou
•Organizačné a komunikačné schopnosti
•Flexibilita, samostatnosť a spoľahlivosť

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3495674  Dátum zverejnenia: 19.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 630 €/mesačne + variabilná zložka mzdy + príplatky + extra príplatok za nepretržitú prevádzku + dochádzkový bonus