Mechanik vo farmaceutickej výrobe

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
od 880 €/ mesačne + variabilná zložka mzdy + príplatky + dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Vykonávať opravy na baliacich linkách /drobné, stredné a generálne opravy strojných zariadení/ a preventívnu periodickú údržbu podľa daného plánu údržby zariadení, odstraňovať zistené závady a nedostatky vo farmaceutickej výrobe s cieľom zabezpečenia prevádzkyschopnosti zariadení
•Hlásiť opotrebovanosť a potrebu zabezpečiť náhradné diely, servisné služby nadriadenému
•Zodpovedať za starostlivosť o formátové diely a náhradné diely pre výrobné linky
•Vedľajšou náplňou vykonávať nastavenie a zoradenie baliacich liniek vo farmaceutickej
výrobe s cieľom vyrobiť kvalitné produkty v zmysle požiadaviek SVP, EBMS, PO
•Starať sa o majetok, zodpovedať za správne používanie všetkých zariadení, hlásiť akékoľvek závady, dbať o efektívne využívanie zvereného majetku
•Špecifikovať potreby náhradných dielov podľa technickej dokumentácie zariadenia, spolupracovať s tímom údržby
•Spolupracovať pri spúšťaní nových formátov a náhradných dielov/ overovanie, testovanie a čistenie formátov/ a kontrola výkresovej dokumentácie pre nové formáty
•Spolupracovať s vedúcim strediska balenia a technikom technickej obsluhy výroby
•Podľa plánu výroby a pokynov nadriadeného vykonávať preventívne prehliadky strojných
zariadení, vrátane pomocných kontrolných systémov

•nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, životné poistenie, )
•3 dni pracovného voľna s náhradou mzdy
•možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojársky alebo iné technické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

•USO odborné vzdelanie (strojársky alebo iné technické zameranie)
•Min. 3 roky praxe v oblasti výrobných strojov
•Znalosť čítania technických výkresov
•Základné PC zručnosti
•Ochota a schopnosť učiť sa a rozvíjať
•Samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť (manuálna zručnosť)

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3482929  Dátum zverejnenia: 17.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 880 €/ mesačne + variabilná zložka mzdy + príplatky + dochádzkový bonus