Zoraďovač vo farmaceutickej výrobe

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, 920 27 Hlohovec, okres Hlohovec
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Vykonávať zoradenie, údržbu a opravy strojných zariadení vo farmaceutickej výrobe
s cieľom vyrobiť kvalitné produkty v zmysle požiadaviek SVP, EBMS, PO
• Vykonávať preventívnu údržbu zariadení podľa daného plánu, odstraňovať zistené
závady s cieľom zabezpečenia prevádzkyschopnosti zariadení
• Operatívne odstraňovať poruchy výrobných zariadení s cieľom minimalizovať prestoje
strojov a dosahovať plnenie úloh
• Hlásiť opotrebovanosť a potrebu zabezpečiť náhradné diely, servisné služby
nadriadenému
• Zodpovedať za starostlivosť o formátové diely a náhradné diely pre výrobné linky
• Starať sa o majetok, zodpovedať za správne používanie všetkých zariadení, hlásiť
akékoľvek závady, dbať o efektívne využívanie zvereného majetku
• Špecifikovať potreby náhradných dielov, spolupracovať s tímom údržby
• Spolupracovať s vedúcim strediska a technikom technickej obsluhy výroby

•3 dni voľna formou platenej prekážky na strane zamestnávateľa
•nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, životné poistenie, dochádzkový bonus )
•možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojársky, elektrotechnický

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

• Min. 2 roky praxe v oblasti výrobných strojov
• Znalosť čítania technických výkresov
• Základné PC zručnosti
• Technické myslenie a záujem o danú oblasť
• Ochota a schopnosť učiť sa a rozvíjať
• Samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3339083  Dátum zverejnenia: 19.3.2018