Bezpečnostný a požiarny technik

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, okres Hlohovec
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Vykonávať funkciu autorizovaného bezpečnostného technika v zmysle §24 zákona č. 124/2006 Z.z.
•Vykonávať funkciu technika PO v zmysle §9 odst. 2 Zákona č. 314/2001 Z. z. v zmysle neskorších predpisov
•Zabezpečovať implementáciu legislatívnych požiadaviek v oblasti BOZP, PO a Civilnej ochrany do praxe
•Vykonávať školenie zamestnancov v oblasti BOZP, PO a Civilnej ochrany
•Komunikovať so štátnou správou v oblasti BOZP, PO a Civilnej ochrany
•Hodnotiť bezpečnostné požiadavky pre nové výrobné projekty s využitím medzinárodných databáz
•Zúčastňovať sa interných auditov v rámci celej spoločnosti
•Tvorba a schvaľovanie interných predpisov v oblasti BOZP, PO a Civilnej ochrany
•Organizovať a vyhodnocovať cvičné požiarne poplachy
•Kontrolovať dodržiavanie legislatívnych požiadaviek, zisťovať nedostatky, navrhovať opatrenia na ich odstránenie, informovať zodpovedných zamestnancov a kontrolovať plnenie navrhnutých opatrení v oblasti BOZP, PO a Civilnej ochrany
•Vykonávať súhrn činností za účelom zabezpečenia funkčnosti manažérskych systémov podľa OHSAS 18001 a ISO 14001

•3 dni voľna formou platenej prekážky na strane zamestnávateľa
•nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, životné poistenie, dochádzkový bonus)
•možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je na dobu určitú.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

BOZP, technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

•Prax v danej oblasti minimálne 3 roky
•Odbornú spôsobilosť – Autorizovaný bezpečnostný technik, technika požiarnej ochrany
•Výborné organizačné a komunikačné schopnosti
•Spoľahlivosť, flexibilita, precíznosť, systematickosť, zodpovednosť
•Orientácia na vysoký výkon a výsledky práce

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3321821  Dátum zverejnenia: 28.2.2018