Operátor-zoraďovač vo farmaceutickom výskume a vývoji

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, okres Hlohovec
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávať zoradenie, nastavenie, prestavenie, technickú údržbu výrobných zariadení
• Vykonávať preventívnu údržbu výrobných zariadení
• Vykonávať odstraňovanie porúch výrobných zariadení
• Hlásiť opotrebovanosť a potrebu zabezpečiť náhradné diely, servisné služby
nadriadenému
• Zodpovedať za starostlivosť o formátové diely a náhradné diely pre výrobné zariadenia
• Špecifikovať potreby náhradných dielov
• Zúčastňovať sa výroby farmaceutických prípravkov podľa pokynov technológa, dodanej
výrobnej dokumentácie a predpísaných SOP

•3 dni voľna formou platenej prekážky na strane zamestnávateľa
•nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, skupinové životné poistenie, darčekové poukážky)
•možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojársky, elektrotechnický alebo chemický smer

•Prax v oblasti výrobných strojov a farmaceutickej výroby
výhodou
• Znalosť čítania technických výkresov výhodou
• Základné PC zručnosti
• Technické myslenie a záujem o danú oblasť
• Ochota a schopnosť učiť sa a rozvíjať
• Samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3179833  Dátum zverejnenia: 6.9.2017