API syntetický chemik

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, okres Hlohovec
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oblasť – vývoj laboratórnych postupov
•analyzovať a vyhodnocovať výsledky literárnej a patentovej rešerše a na základe nej navrhovať laboratórne postupy s možnou následnou aplikáciou ochrany duševného vlastníctva
•optimalizovať navrhnuté laboratórne postupy prípravy farmaceutických substancií a príbuzných látok a spolupracovať v ďalších fázach ich zavádzania do výrobného procesu
•spolupracovať pri hodnotení uvedených látok z pohľadu štruktúrnej analýzy a interpretácii výsledkov ich analýz
•viesť systematicky príslušnú dokumentáciu, vyhodnocovať dosiahnuté výsledky a navrhovať ďalší postup
•pripravovať a purifikovať štandardy aktívnych farmaceutických substancií (API) a ich nečistôt
•podľa potreby spolupracovať s externými subjektami na hore uvedených činnostiach
•spolupracovať na nových projektoch rozvíjajúcich portfólio API

•3 dni voľna formou platenej prekážky na strane zamestnávateľa
•nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, skupinové životné poistenie, darčekové poukážky)
•možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Pracovná pozícia je na dobu určitú 1 rok, s 3-mesačnou skúšobnou dobou.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

• chemický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

•Špecializácia organická chémia, organická syntéza, alebo org. technológia, s výhodou absolvované postgraduálne štúdium v niektorej z oblastí
•Prax v laboratórnom vývoji v niektorej z hore uvedených oblastí minimálne 2 roky so zameraním na syntézu a čistenie organických zlúčenín
•Zmysel pre detail, precíznosť, systematickosť, analytické myslenie, zodpovednosť
•Schopnosť samostatnej práce v oblasti laboratórneho screeningu a vývoja, schopnosť orientovať sa v odbornej literatúre
•Komunikačné schopnosti, spoľahlivosť, vysoký výkon, flexibilita

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3170465  Dátum zverejnenia: 25.8.2017