Hasič

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, 920 27 Hlohovec, okres Hlohovec
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Udržiavať v prevádzke a schopnom stave výstroj a obsluhovať pri zásahu a výcviku hasičskú techniku
•Vykonávať asistenčný dozor pri prácach so zvýšeným požiarnym nebezpečenstvom za účelom znížiť riziko vzniku mimoriadnej udalosti
•Zúčastňovať sa odbornej prípravy v predpísanom rozsahu
•Uskutočňovať hasebný alebo iný zásah pri vzniku mimoriadnej udalosti za účelom záchrany osôb, minimalizovania škôd na majetku a ochrany životného prostredia
•Poskytovať predlekársku prvú pomoc postihnutým a zabezpečiť odvoz do zdravotníckeho zariadenia sanitným vozidlom
•Zabezpečovať výdaj stravy pre zamestnancov akciovej spoločnosti počas 3. zmeny a mimopracovnej doby
•Zabezpečovanie alternatívnych prác

•3 dni voľna formou platenej prekážky na strane zamestnávateľa
•nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, skupinové životné poistenie, darčekové poukážky)
•zaujímavá a pestrá práca s hasičskou technikou
•možnosť odborného rastu, získania technických zručností (protiplynová služba, strojná služba, spojovacia služba, ...)
•možnosť rozvoja fyzickej zdatnosti (posilňovňa, plávanie...)
•nadštandardná zdravotná starostlivosť
•prácu v nepretržitej prevádzke
•v prípade nadpriemernej výkonnosti možný kariérny rast

Informácie o výberovom konaní

Trvalá pracovná pozícia.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer alebo vyučený v obdobnom odbore (automechanik, mechanik strojov a zariadení, strojný zámočník, obrábač kovov a pod.)

Vodičský preukaz

B, C

•vodičský preukaz skupiny C alebo minimálne skupiny B
•zodpovedajúci zdravotný stav (budete sa musieť podrobiť testom fyzickej zdatnosti, lekárskej prehliadke a psychologickému vyšetreniu)
•odborná spôsobilosť - „Základná príprava zamestnancov hasičských jednotiek“

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2941226  Dátum zverejnenia: 23.3.2017