Farmaceut

SandraPharm, s. r. o.

Vaša lekáreň Sandra, Moldavská cesta, Košice - mestská časť Západ
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
máj, jún 2024 podľa dohody, možné aj ihneď
1 400 - 1 700 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda pri 12 hodinovej lekárni je 1600 € brutto - v závislosti od skúseností kandidáta ( Mzda je tvorená základnou zložkou, pohyblivou zložkou, ďalšími bonusmi a príplatkami. Mzda bude individuálne dohodnutá podľa seniority uchádzača.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výdaj liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych ​pomôcok a doplnkového  sortimentu lekárne
​- Objednávanie a naskladňovanie sortimentu lekárne;
​- Sledovanie správnosti uskladnenia liekov;
​- Spracovanie receptov pre zdravotné poisťovne;
​- Poskytovanie poradenstva klientom lekárne
​- Kontrola skladových zásob
​- Poskytovanie súčinnosti pri marketingových aktivitách zamestnávateľa​

​- podpora vzdelávania (školenia, e-learning kurzy a iné)
​- odmeny, ako motivačná zložka ku mzde
​- zamestnanecké zľavy
​- zaujímavé motivačné súťaže
​- motivujúci systém odmeňovania v závislosti na výsledkoch​

Informácie o výberovom konaní

operačný program : WinLSS
Jedná sa o 11,5 hod pracovné zmeny so striedaním krátkeho a dlhého týždňa alebo po dohode 8 hod pracovné zmeny od 9:30 hod - 18:00 hod

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

V našej lekárni dáme priestor nielen skúseným zamestnancom, ale uplatnenie ponúkame aj čerstvým abso

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odborná zdatnosť, príjemné vystupovanie, samostatnosť, iniciatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, ústretovosť, lojálnosť, pozitívne myslenie, komunikatívnosť, ľudský a aktívny prístup k zákazníkovi, zameranie na cieľ a dosahovanie výsledkov.

Naša spoločnosť je členom družstva Vaša lekáreň a v súčasnosti prevádzkuje tri lekárne v Košiciach a vo Vranove nad Topľou
Záleží nám na našich zamestnancoch, vážime si ich a podporujeme ich ďalší odborný rozvoj a profesionálny rast. Nájdete tu záujem, porozumenie a ústretový, ľudský prístup.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4791463  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac