Можливість для людей з України

Key Account Manažér pre Onco a Hemato- Stredné Slovensko

SANDOZ d.d. - organizačná zložka

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.05.2024
Od 2 200 EUR/mesiacPonúkame finančné ohodnotenie od 2000 Eur/mesiac, finálna ponuka však bude plne závisieť na tvojich skúsenostiach.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Sandoz je svetovým lídrom v oblasti generických farmaceutických výrobkov a biosimilárnych liekov.
Nielen na Slovensku objavujeme nové spôsoby, ako zlepšiť a predĺžiť ľudský život- pridaj sa k nám!

Do nášho tímu BIO & Speciality hľadáme nového kolegu pre  stredné Slovensko.

Medzi tvoje hlavné zodpovednosti bude patriť:
- byť hlavným partnerom vrámci svojho regiónu pre vybraných klientov.
- zodpovedať za implementáciu stratégie predaja v spolupráci s TA leads a medical manažérmi.
- zodpovednosť za dosiahnutie cieľov predaja produktov
- spolupráca s lekármi v danej terapeutickej oblasti.
- analýza, vývoj a implementácia marketingových a predajných stratégií založených na súčasných trendoch v odvetví.
- v spolupráci s vedúcim terapeutickej oblasti a ďalšími internými partnermi konzultovať a porovnávať výsledky stretnutí so zákazníkmi a súlad s produktovou stratégiou.

Okrem základného platu ponúkame široke portfólio benefitov - bližšie informácie Vám poskytneme na pohovore.

Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritéria. Nábor najvhodnejších uchádzačov realizujeme v mieste sídla spoločnosti. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich materiáloch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. v znení neskorších právnych predpisov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

pharmaceuticals

Počet rokov praxe

3

- Minimálne 3 roky skúseností s predajom farmaceutických
výrobkov a propagáciou etických produktov.
- Dobré komunikačné schopnosti.
- Si určite človek zameraný na predaj.
- Máš prehľad súčasného farmaceutického trhu
- Ideálne ak máš skúsenosti v oblasti onko-hematológie
- Vieš hrať za tím, nielen za seba!

Sme svetovým lídrom v oblasti generických a biosimilárnych liekov.
Značka Sandoz je zárukou kvality, ktorej ako symbolu pre kvalitné a cenovo dostupné lieky dôverujú zdravotnícki pracovníci na celom svete. Začiatky značky siahajú k založeniu spoločnosti Kern & Sandoz v roku 1886 vo Švajčiarsku. Historické míľniky súvisiace so značkou Sandoz zahŕňajú uvedenie Calcium Sandoz v roku 1929, prvého perorálne podávaného penicilínu v roku 1951 a objavenie imunosupresívneho účinku cyklosporínu v roku 1972, ktorý sa v súčasnosti používa pri transplantáciách. Biosimilárne lieky, t.j. schválené biologické lieky s bezpečnosťou, kvalitou a účinnosťou porovnateľnou s referenčným produktom, sú ďalším príkladom našej inovačnej schopnosti.
Neváhaj a pridaj sa k nám.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jan Mezei
E-mail: poslať životopis
ID: 4651969  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac