Medical Sales Representative - farmaceutický reprezentant

SANDOZ d.d. - organizačná zložka

Nitriansky kraj, Levice, Nitra, Zlaté Moravce, Veľký Krtíš, Žarnovica, Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň zahŕňa:
- pravidelné návštevy odbornej verejnosti - vybrané špecializácie lekárov a lekárne
- odborná propagácia určených produktov spoločnosti v danom regióne (Nitriansky kraj) a poskytovanie odborných informácií
- príprava seminárov, účasť na odborných podujatiach
- pravidelný reporting

Práca vo významnej medzinárodnej spoločnosti
Možnosť profesionálneho rastu
Zaujímavé finančné hodnotenie v závislosti od pracovného výkonu
Notebook
Služobné vozidlo

Uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené podmienky, prosíme, aby zaslali štruktúrovaný životopis najneskôr do 20. 9. 2017 na nižšie uvedenú e-mailovú adresu: personalne.sk@sandoz.com.
Do predmetu správy napíšte Medical Representative NR. Vybraní uchádzači budú pozvaní do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicína, veterina, farmácia, prírodné vedy, prípadne iné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

farmaceutický reprezentant
1

Hľadáme motivovaných kandidátov pre určené špecializácie lekárov, región Nitriansky kraj, bydlisko ideálne NR, LV a okolie.
Očakávame vysoké pracovné nasadenie, zvládanie dynamickej práce, obchodného ducha, komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilitu a vysokú mieru etiky.
Prax na pozícii medicínskeho, farmaceutického alebo obchodného reprezentanta 1 - 2 roky vítaná.

Zastúpenie medzinárodnej farmaceutickej spoločnosti patriacej do skupiny Novartis. Spoločnosť Sandoz, globálny líder v oblasti generík a biosimilarov, má 130 ročnú tradíciu a 26 500 zamestnancov pracujúcich vo viac ako 160 krajinách po celom svete.
Vysoká kvalita, globálna prítomnosť a inovácia, to sú naše hlavné princípy, aktuálne včera, dnes aj zajtra!
V dôsledku upevnenia našej pozície na trhu hľadáme kandidátov s vysokým pracovným nasadením, orientáciou na výsledky a vysokou mierou etiky. Budúcnosť je plná príležitostí, využite ich spolu s nami!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Žižkova 22 B
811 02 Bratislava
ID: 3042497   Dátum zverejnenia: 13.9.2017