Recepčná v súkromnom zdravotníckom zariadení

Sanatórium Helios Košice, s. r. o.

Miesto práce
Sanatórium Helios Košice s.r.o., Krivá, Juh
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac+ 150 (osobné ohodnotenia a odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- registrácia klientov
- objednávanie klientov (emailom, telefonicky), rezervácia termínov v medicínskom systéme
- preberanie a prepájanie telefonátov, prijímanie a odovzdávanie odkazov - aktualizovanie objednávkového a rezervačného kalendára
- distribuovanie a spracovanie korešpondencie
- práca s registračnou pokladňou
- administratívna práca spojená s chodom recepcie a zdravotníckeho zariadenia
- zodpovednosť za bezproblémový chod recepcie

• stabilné pracovné prostredie
• motivujúce mzdové ohodnotenie
• zaujímavá práca v perspektívnom odbore na špičkovom pracovisku IVF
• práca v príjemnom mladom kolektíve
• po úspešnom pracovnom pohovore nástup ihneď
• mzda pri nástupe 750 € + 150 € (osobné ohodnotenia a odmeny)
• po zaškolení perspektíva ďalšieho mzdového rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva, recepcia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• ovládanie práce s PC a programov Microsoft Office (WORD, EXCEL)
• aktívna znalosť anglického a maďarského jazyka výhodou
• odolnosť voči stresu
• odborný a zodpovedný výkon práce
• samostatnosť, presnosť a spoľahlivosť
• časová flexibilita
• schopnosť tímovej práce
• príjemná komunikácia a dobré organizačné schopnosti
• ochota učiť sa a zvládnuť nové pracovné postupy

Centrá asistovanej reprodukcie – Sanatórium Helios SK nájdete v štyroch mestách na Slovensku - v Martine, Košiciach, v Banskej Bystrici a v Bratislave. V Českej republike sídli Sanatorium Helios v Brne. Na Slovensku poskytujeme naše služby klientom z celého Slovenska a výnimkou nie sú ani návštevy neplodných párov zo zahraničia.

Našim klientom ponúkame osobný prístup so zreteľom na zachovanie maximálnej intimity a anonymity každého páru. V liečbe neplodnosti sa od samého začiatku snažíme nájsť čo najúčinnejšie riešenie priamo pre konkrétny pár, nepredlžujeme cestu za vytúženým dieťatkom neefektívnymi metódami.

Vďaka exkluzívnej licenčnej zmluve s austrálskou klinikou Genea, ktorá je nie len najúspešnejšou IVF klinikou na svete, ale aj svetovým lídrom vo výskume a vývoji metód a techník asistovanej reprodukcie, sme v Sanatóriu Helios o krok vpred oproti ostatným centrám na Slovensku.
ID: 4212072  Dátum zverejnenia: 26.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac