Zdravotná sestra v novootvorenej IVF klinike - denné zmeny

Sanatórium Helios Bratislava, s. r. o.

Miesto práce
Tehelná 26, Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac• plat od 1400 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• asistencia pri vyšetrovacích a liečebných výkonoch a metódach asistovanej reprodukcie a sledovanie pacientov po výkonoch asistovanej reprodukcie
• odber biologického materiálu, meranie vitálnych funkcií
• zabezpečovanie plynulého chodu ambulancie
• príjem, evidencia, objednávanie a komunikácia s pacientom
• zadávanie údajov do PC
• dezinfekcia a sterilizácia nástrojov a prístrojov

• zázemie stabilnej spoločnosti
• prácu na prestížnej klinike s krásnym poslaním
• iba denné služby
• príjemný menší kolektív
• moderné nové pracovné prostredie
• možnosť profesijného rastu
• 3 sick days a ďalšie bonusy / (preplatenie poukazu na rekreáciu)
• nástup možný po dohode
• práca na plný aj čiastočný úväzok
• plat 1200 Eur (+ odmeny a príplatky podľa odpracovaných rokov)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra / pôrodná asistentka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- empatia
- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- precíznosť (presnosť)
- praktické myslenie
- zodpovednosť
- spoľahlivosť a láskavý prístup k pacientom
- ďalšia špecializovaná spôsobilosť a prax sú výhodou

Centrá asistovanej reprodukcie – Sanatórium Helios SK nájdete v štyroch mestách na Slovensku - v Martine, Košiciach, v Banskej Bystrici a v Bratislave. V Českej republike sídli Sanatorium Helios v Brne. Na Slovensku poskytujeme naše služby klientom z celého Slovenska a výnimkou nie sú ani návštevy neplodných párov zo zahraničia.

Našim klientom ponúkame osobný prístup so zreteľom na zachovanie maximálnej intimity a anonymity každého páru. V liečbe neplodnosti sa od samého začiatku snažíme nájsť čo najúčinnejšie riešenie priamo pre konkrétny pár, nepredlžujeme cestu za vytúženým dieťatkom neefektívnymi metódami.

Vďaka exkluzívnej licenčnej zmluve s austrálskou klinikou Genea, ktorá je nie len najúspešnejšou IVF klinikou na svete, ale aj svetovým lídrom vo výskume a vývoji metód a techník asistovanej reprodukcie, sme v Sanatóriu Helios o krok vpred oproti ostatným centrám na Slovensku.
ID: 4516683  Dátum zverejnenia: 8.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac