Laborant LIVF - andrológia (Mgr., RNDr., Ing., MVDr.)

Sanatórium Helios Bratislava, s. r. o.

Miesto práce
Tehelná 26, Nové Mesto
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia s reprodukčnými bunkami (spermie) a s prístrojovým vybavením laboratória
- manipulácia s tekutým dusíkom
- komunikácia a konzultácie s pacientmi
- kompletizácia dokumentácie súvisiacej s prácou andrológa v písomnej aj digitálnej forme
- štatistické spracovanie výsledkov (MS Excel)

- zaujímavá práca v perspektívnom odbore na špičkovom pracovisku IVF
- možnosť odbornej sebarealizácie a ďalšieho profesijného vzdelávania
- práca v príjemnom kolektíve
- zázemie stabilnej spoločnosti
- 3 sick days a ďalšie bonusy / (preplatenie poukazu na rekreáciu)
- nástup možný ihneď

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodovedný

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- akreditovaný magisterský/doktorský študijný obor prírodovedného zamerania
- presnosť, manuálna zručnosť
- samostatnosť a spoľahlivosť
- tímová spolupráca
- chuť učiť sa nové veci
- príjemné vystupovanie
- výhodou je prax v zdravotníckom laboratóriu alebo práca s biologickým materiálom

Centrá asistovanej reprodukcie – Sanatórium Helios SK nájdete v štyroch mestách na Slovensku - v Martine, Košiciach, v Banskej Bystrici a v Bratislave. V Českej republike sídli Sanatorium Helios v Brne. Na Slovensku poskytujeme naše služby klientom z celého Slovenska a výnimkou nie sú ani návštevy neplodných párov zo zahraničia.

Našim klientom ponúkame osobný prístup so zreteľom na zachovanie maximálnej intimity a anonymity každého páru. V liečbe neplodnosti sa od samého začiatku snažíme nájsť čo najúčinnejšie riešenie priamo pre konkrétny pár, nepredlžujeme cestu za vytúženým dieťatkom neefektívnymi metódami.

Vďaka exkluzívnej licenčnej zmluve s austrálskou klinikou Genea, ktorá je nie len najúspešnejšou IVF klinikou na svete, ale aj svetovým lídrom vo výskume a vývoji metód a techník asistovanej reprodukcie, sme v Sanatóriu Helios o krok vpred oproti ostatným centrám na Slovensku.
ID: 4459134  Dátum zverejnenia: 10.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac