Pracovník v nábytkárskej výrobe

SANAS, a. s.

Miesto práce
Sanas, a.s., Hollého, Sabinov
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 750 EUR/mesiac+ ODMENY A PRÍPLATKY AŽ DO VÝŠKY 750,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operácie spojené s výrobou, montážou a balením nábytkových dielcov.

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou a hospodárskym rastom
- fixné finančné ohodnotenie plus motivačné príplatky
- možnosť profesijného rastu
- zamestnanecké zľavy a výhody súvisiace s činnosťou spoločnosti

Záujemcov o pracovnú pozíciu podľa výberu zo životopisov pozveme na osobný pohovor. Vlastné štruktúrované životopisy s motivačným listom posielajte na personálne odd. f. SANAS, a.s.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2021 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

výroba nábytku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- príjemné vystupovanie pri komunikácii so zákazníkom

Firma SANAS, a.s., Sabinov je tradičným a stabilným slovenským výrobcom nábytku.
Od roku 1955 pod značkou Nový domov, neskôr - od roku 1990 už pod novým názvom SAbinovská NÁbytkárska Spoločnosť - SANAS - výroba nábytku - pre domáci a zahraničný trh. Pričom export tvorí dlhodobo podstatnú časť nášho obratu. V súčastnosti expedujeme naše výrobky do Západnej Európy, Ameriky, Číny, Ruska a do štátov Škandinávie.
V poslednom období firma investovala hlavne do modernizácie strojno-technologických zariadení s dôrazom na ochranu životného prostredia, pričom dnes má na všetkých významných technologických uzloch moderné, elektronicky riadené stroje, ktoré nám umožňujú dosahovať vysoký stupeň kvality opracovania dielcov.
V nadväznosti na to a vďaka progresívnej práci špičkového tímu pracovníkov vyrábame moderný nábytok s vysokým stupňom kvality, funkčnosti a úžitkových vlastností. Sme držiteľmi certifikátu ISO 9001:2015, ISO 28:000.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hollého 37
083 01 Sabinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Viera Štefčáková
Tel.: +421 905 694 356, +421 51 45 21 740, kl. 410
E-mail: poslať životopis
ID: 3995309  Dátum zverejnenia: 30.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac