Vedoucí Lékař/ Vedoucí Lékařka pro dárcovské centrum v Mostě

sanaplasma s.r.o.

Místo práce
Most
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sanaplasma s.r.o. je česká biofarmaceutická společnost s jedenácti centry na odběr lidské plazmy v České Republice

Společnost sanaplasma s.r.o. se nedávno stala součástí skupiny Takeda, přední světové biotechnologické společnosti a působí jako součást divize plazmaferetických center Takeda BioLife.

Naše plazmaferetické centrum v Mostě hledá kolegu/kolegyni na výše uvedenou pozici, výhodou je kvalifikace v oboru transfuziolog/hematolog.

Náplň práce:

  • člen přímého vedení plasmacentra
  • zajištění lékařského dohledu nad chodem plasmacentra, odborný dohled nad prováděnými aktivitami
  • příjem a vyšetření dárců pro odběr plasmy
  • reprezentace centra na konferencích/seminářích/summitech
  • podíl na nastavení systému v centru – zavádění zákonných požadavků pro vyšetření dárců, organizace centra
  • možnost konzultace odborné problematiky se zahraničními lékaři
  • možnost se podílet na mezinárodních projektech

Nabízíme Vám:

  • 5 týdnů dovolené
  • mzda dohodou
  • bonusový systém
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • stabilní zaměstnání
  • práci s minimálním stresem, bez nočních směn a přesčasů
  • práci v neustále se rozvíjející společnosti

V případě zájmu pošlete prosím životopis. Bližší informace Vám rád poskytne pan David Šťastný na telefonním čísle +420 739 387 700.

Těšíme se na Vás!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3822994  Dátum zverejnenia: 2.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.